Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Andis AGCB 2-Speed ​​​​Brushless - Profesionálny, tichý bezkefkový 2-rýchlostný strihací strojček na zvieratá s č. 10 1,5 mm keramická čepeľ

INFO

199,00€
Bez DPH: 165,83€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Andis AGCB 2-Speed ​​​​Brushless - Profesionálny, tichý bezkefkový 2-rýchlostný strihací strojček na zvieratá s č. 10 1,5 mm keramická čepeľ.

Profesionálny dvojrýchlostný káblový strihač zvierat. Vybavený bezkomutátorovým motorom novej generácie, vďaka ktorému je niekoľkonásobne odolnejší, efektívnejší a ľahší ako predchádzajúci model Andis AGC 2 Super. Zaručuje veľmi dlhú životnosť. Vysoký výkon a krútiaci moment zaisťuje efektivitu a jednoduchú prácu aj s tými najhrubšími a najhrubšími vlasmi.

Strihač Andis AGCB Super Brushless je vhodný na strihanie všetkých plemien psov, mačiek a dokončovacie práce na koňoch. Široká škála čepelí z neho robí silného spojenca pre strihačov, veterinárov a chovateľov. Pracuje ticho a bez nepríjemných vibrácií, nezahrieva sa a môže bežať nepretržite. Ergonomicky navrhnuté, ľahké puzdro pohodlne padne do ruky, zatiaľ čo vypínač so zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému vypnutiu, uľahčuje používanie. Úplne bezúdržbový - nie je potrebné mazať vnútorné pohyblivé časti.

Vďaka technológii "Constant Speed" sa holiaci strojček nespomalí pri strihaní kučeravých a rozstrapatených vlasov. Do rýchlosti (2300 a 3400) zdvihov za minútu) je použiteľný pre rôzne druhy práce.

Clipper je dodávaný so systémom Snap-on čepele (tiež nazývaný Clip-On) - najpopulárnejším systémom pripevnenia čepele na trhu. výmena čepele trvá len niekoľko sekúnd. Andis AGCB 2-Speed ​​​​Brushless Strihač je vybavený Andis CeramicEdge č. 10 keramických čepelí (dĺžka rezu 1,5 mm).

Zaujímavý fakt:

Uhlíkové kefky používané v tradičných motoroch sa opotrebujú po približne 600-800 hodinách používania. Bezuhlíkové motory môžu vydržať až 8 000 hodín (10-krát dlhšie) ako tradičné kefové motory. Sú tiež ľahšie, šetrnejšie k životnému prostrediu (nevypúšťa sa žiadny uhlíkový prach) a bezpečnejšie – napájané nízkym napätím 24 V, čím sa eliminuje vysoké napätie z napájacieho kábla a strihača.

Technické údaje:

2300/3400 SPM

2 rýchlosť

Hmotnosť: 299 g

Rozmery: 171 mm x 44 mm x 47 mm

Kábel: 3m

Sada obsahuje:

AGCB 2-rýchlostný bezkefkový zastrihávač

CeramicEdge č. 10 (1,5 mm) keramická čepeľ

 olej

používateľská príručka

Záruka 12 mesiacov

Recenzie (0)

Napísať recenziu