Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Andis AGCB Super Brushless - Profesionálny, tichý bezkefkový strihač zvierat s 1,5 mm keramickou čepeľou

INFO

211,00€
Bez DPH: 175,83€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Andis AGCB Super Brushless - Profesionálny, tichý bezkefkový strihač zvierat s 1,5 mm keramickou čepeľou.

Profesionálny dvojrýchlostný káblový strihač zvierat. Jeden z najtichších modelov na trhu. Vybavený novou generáciou 36W bezkomutátorového motora, vďaka čomu je niekoľkonásobne odolnejší, efektívnejší a o viac ako 30 % ľahší ako predchádzajúci model Andis AGC 2 Super. Zaručuje veľmi dlhú životnosť. Vysoký výkon a krútiaci moment zaisťuje efektivitu a jednoduchú prácu aj s tými najhrubšími a najhrubšími vlasmi.

Strihač Andis AGCB Super Brushless je vhodný na strihanie všetkých plemien psov, mačiek a dokončovacie práce na koňoch. Široká škála čepelí z neho robí silného spojenca pre strihačov, veterinárov a chovateľov. Pracuje ticho a bez nepríjemných vibrácií, nezahrieva sa a môže bežať nepretržite. Ergonomicky navrhnuté, ľahké puzdro pohodlne padne do ruky, zatiaľ čo vypínač so zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému vypnutiu, uľahčuje používanie. Úplne bezúdržbový - nie je potrebné mazať vnútorné pohyblivé časti. Dostupné v štyroch farebných variáciách.

Vďaka technológii "Constant Speed" sa holiaci strojček nespomalí pri strihaní kučeravých a rozstrapatených vlasov. Vďaka rýchlostiam (3000 a 3800 zdvihov za minútu) je použiteľný pre rôzne druhy práce. Prvý prevodový stupeň je vhodný pre väčšinu upravovacích procedúr, druhý prevodový stupeň so zvýšenou rýchlosťou možno použiť pri práci s ťažkými a náročnými vlasmi.

Clipper je dodávaný so systémom Snap-on čepele (tiež nazývaný Clip-On) - najpopulárnejším systémom pripevnenia čepele na trhu. výmena čepele trvá len niekoľko sekúnd. Strihač Andis AGCB Super Brushless je vybavený Andis CeramicEdge č. 10 čepeľ (dĺžka rezu 1,5 mm) s keramickou reznou doskou.

Zaujímavý fakt:

Uhlíkové kefky používané v tradičných motoroch sa opotrebujú po približne 600-800 hodinách používania. Bezuhlíkové motory môžu vydržať až 8 000 hodín (10-krát dlhšie) ako tradičné kefové motory. Sú tiež ľahšie, šetrnejšie k životnému prostrediu (nevypúšťa sa žiadny uhlíkový prach) a bezpečnejšie – napájané nízkym napätím 24 V, čím sa eliminuje vysoké napätie z napájacieho kábla a strihača.

Strihač Andis AGCB Super Brushless je kompatibilný s čepeľami Snap-On od:

  • Andis
  • Oster
  • Moser
  • Geib
  • Aesculap
  • Wahl
  • Thrive

Sada obsahuje:

Zastrihávač Andis AGCB Super Brushless

CeramicEdge č. 10 keramická čepel, dĺžka rezu 1,5 mm

olej na čepele

náhradný pohon noža

Používateľská príručka

Záruka 12 mesiacov

Značka Andis

Výkon 36W

Zdvihy 3000 oraz 3800 U/min

Rýchlosti 2

Hmotnosť (netto) 317 g (379 g z ostrzem)

Šnúra 3m

Rozmery 171 mm x 44 mm x 47 mm

Recenzie (0)

Napísať recenziu