Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Andis Pulse ZR II Vet - Profesionálny akumulátorový päťrýchlostný strojček na zvieratá s 2 batériami a CeramicEdge č. Čepeľ 40 (0,25 mm).

INFO

405,00€
Bez DPH: 337,50€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
MnožstvoAndis Pulse ZR II Vet - Profesionálny akumulátorový päťrýchlostný strojček na zvieratá s 2 batériami a CeramicEdge č. Čepeľ 40 (0,25 mm).

Profesionálny akumulátorový strihač zvierat Andis Pulse ZR II Purple Galaxy. Teraz v limitovanom prevedení.

S výkonným, no zároveň tichým päťrýchlostným motorom, ktorý vám umožní použitie v akomkoľvek type kabátu a práce. Rukoväť s dvojitou hustou srsťou, vlnenou podsadou a jemnými vlasmi. Nabíjateľná lítium-iónová batéria, umožňuje nepretržitú prevádzku až 3 hodiny bez dobíjania, nemá pamäťový efekt, takže ju môžete kedykoľvek dobiť. Strihač aj batéria majú indikátor nabitia. To vám dáva možnosť kontrolovať úroveň nabitia počas strihania, ako aj náhradnú batériu (a v prípade potreby ju pripojiť na nabíjanie).

Čepele nožníc pracujú rýchlo a efektívne: od 1800 až po 3800 zdvihov za minútu. (v závislosti od použitého prevodu). Strihač je veľmi ľahký a ergonomicky navrhnutý. Protišmyková rukoväť umožňuje hodiny pohodlnej práce. LED kontrolky na kryte indikujú úroveň rýchlosti. Kompatibilné so všetkými čepeľami Snap-On na trhu a dodáva sa s č. 10 (1,5 mm) keramická čepeľ, puzdro na prenášanie a príslušenstvo. Odporúča sa pre salóny na starostlivosť o domáce zvieratá, veterinárne kliniky a chovateľské stanice.

Technické údaje:

Rotačný motor

1800-3800 SPM

Napätie: 100-240V

Frekvencia: 50-60Hz

Hmotnosť (strihačka+čepel+batéria) 483g

Doba chodu: až 3 hodiny

Farba puzdra: čierna

Sada obsahuje:

Andis Pulse ZR II Akumulátorový strihací strojček

2 lítium-iónové batérie

ťažké prípady

Andis Keramická hrana č. 40 čepelí (0,25 mm).

Nabíjací adaptér a stojan

 olej

Náhradný pohon noža

používateľská príručka

Recenzie (0)

Napísať recenziu