Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Blovi Hydro Therapy Dog Spa Pink Tub - Profesionálna vaňa pre domáce zvieratá s ozónovou terapiou

INFO

1214,00€
Bez DPH: 1011,67€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Blovi Hydro Therapy Dog Spa Pink Tub - Profesionálna vaňa pre domáce zvieratá s ozónovou terapiou.

Prevádzkujete profesionálny salón na úpravu zvierat? Chcete zvýšiť prestíž vašej spoločnosti a rozšíriť ponuku o nové služby? Máme pre vás riešenie! Tento profesionálny SPA systém je určený pre všetkých upravovateľov, ktorí chcú svojim klientom ponúknuť novú kúru – relaxačný perličkový SPA kúpeľ.

Prečo hydromasážna vaňa Blovi?

O výhodách hydromasáže netreba nikoho presviedčať. Vodoliečba podporuje hojenie pri mnohých zdravotných problémoch a ochoreniach, zlepšuje pohodu vystresovaných zvierat a zvierat trpiacich bolesťami rôzneho pôvodu, napr. kĺbov. Hydromasážny efekt môže byť navyše obohatený o ozónovú terapiu. Ozón je špeciálny druh kyslíka s aseptickými, baktericídnymi, vírusovými a fungicídnymi vlastnosťami. Používa sa okrem iného ako dezinfekčný prostriedok na úpravu vody. Zatiaľ čo vzduchové bubliny dopadajú na pokožku, intenzívne ju masírujú, čím sa zvyšuje hydromasážny účinok.

Ako funguje ozónoterapia?

Vďaka antiseptickým vlastnostiam ozónu sa kúpeľ obohatený o ozónovú terapiu využíva okrem iného v boji proti kožným mykózam, rôznym typom dermatitídy ako aj na urýchlenie hojenia rán. Generátor ozónu optimalizuje funkcie ozónu, ako sú: hojivé, baktericídne, fungicídne, antibakteriálne, virucídne, protizápalové a čistiace. Takáto vaňa sa navyše ľahšie udržiava v čistote. Hydromasáž s ozónovou terapiou umožňuje efektívne okysličenie tela, jeho oživenie, stimuláciu a posilnenie. Ozónová terapia je dokonalým doplnkom vzduchovej hydromasáže, zvyšuje účinnosť masáže.

Blovi Hydro Therapy je samozrejme možné použiť aj ako bežnú zvieraciu vaňu. Bol vyrobený z kvalitného plastu krémovej farby, ktorý sa ľahko čistí. Dno trubice je pokryté protišmykovou textúrou, ktorá zaisťuje stabilitu zvieraťa pri kúpaní. Vstavaný dávkovač šampónu a tvarované nádobky na šampón umožňujú šikovnú a ergonomickú prácu. Výsuvná plošina pre malé zviera zaisťuje pohodlné používanie (pre domáce zviera do 20 kg). Špeciálne rukoväte, ktoré umožňujú upevniť zábrany pre psov, zaisťujú dodatočnú úroveň bezpečnosti. Oceľová konštrukcia vane zaisťuje stabilitu a životnosť. Ovládací panel je prehľadný a intuitívny na používanie.

Moderný dizajn tohto modelu sa určite stane pýchou každého kozmetického salónu. Vďaka tomuto úžasnému produktu doprajete svojim miláčikom trochu luxusu a relaxu.

Užitočný tip:

Perličkový kúpeľ je skvelým riešením aj pre bojazlivé a nervózne domáce zvieratá. Zabezpečuje jemný úvod do strihu alebo inej starostlivosti. Po opustení SPA je zviera pokojnejšie, uvoľnene vychladené.

zaujímavý fakt:

Vedeli ste, že 5 minút kúpania vo vani Blovi Hydro Therapy Dog Spa sa rovná 1 hodine profesionálnej masáže? :)

Ovládací panel obsahuje tlačidlá:

časovač

teplota

kontrola množstva bublín

O3 ozón

možnosť nastavenia konštantnej teploty

moc

ozónová funkcia:

udržujte koncentráciu O3 medzi 0,1 ~ 0,5 mg / l počas 5 ~ 10 minút

antibakteriálna sila ozónu je 3000-krát väčšia ako sila chlóru

účinnosť klesá pri vysokých teplotách

Technická informácia:

rozmery vane: 106 x 62 x 94cm

hmotnosť: 40 kg

nosnosť police: max. 20 kg

kapacita vane: max. 100 kg

farba: ružová

Recenzie (0)

Napísať recenziu