Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Blovi Professional Grooming SPA 90x68x95cm - Ozónová vaňa s technológiou Milky SPA Micro Bubble a hydromasážou

INFO

2773,00€
Bez DPH: 2310,83€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Blovi Professional Grooming SPA 90x68x95cm - Ozónová vaňa s technológiou Milky SPA Micro Bubble a hydromasážou.

Prevádzkujete profesionálny salón na úpravu zvierat? Chcete zviditeľniť svoje podnikanie a rozšíriť svoju ponuku o nové služby? Máme pre vás riešenie! Táto profesionálna ozónová vaňa s technológiou Milky SPA Micro Bubble a hydromasážou bola vytvorená pre úpravcov, ktorí chcú svojim klientom ponúknuť nový rozmer úpravy - relaxačný, terapeutický kúpeľ vo vani SPA!

 Klienti dnes požadujú pre svojich miláčikov tie najlepšie možné strihacie služby. Oplatí sa ponúkať široké spektrum služieb. Ak vlastníte ozónový kúpeľ Blovi Professional Grooming SPA, môžete svoju ponuku úspešne rozšíriť o ďalšie ošetrenia, ako sú: Milky SPA výživný kúpeľ s technológiou Micro Bubble (moderné ošetrenie a starostlivosť o pokožku a srsť vášho miláčika), Ozónový kúpeľ (určený pre psy s kožnými problémami), Chromoterapia, Hydromasáž (relaxačný perličkový kúpeľ).

 Blovi Professional Grooming SPA Bath je určená pre malé a stredne veľké plemená psov s akýmkoľvek typom srsti a farby. Vďaka širokému spektru použitia je ideálny pre psov s kožnými problémami, ako je lišaj, ekzém, impetigo atď. SPA Bath poskytuje senzačné výsledky u dlhosrstých plemien vyžadujúcich perfektný stav srsti. So správnou sadou ošetrujúcich prípravkov uvidíte rozdiel v stave vlasov holým okom.

Vlastnosti Blovi Professional Grooming SPA:

ozonizácia

Milky SPA mikrobublinkový kúpeľ

Hydromasáž/jacuzzi

Chromoterapia (liečba farbami)

Výhody ozónového kúpeľa:

Antiseptické vlastnosti ozónu priaznivo pôsobia na kožu a srsť zvierat. Napríklad kúpeľ obohatený o ozón možno použiť na liečbu plesňových infekcií kože, lišajníkov a na urýchlenie hojenia rán. Generátor ozónu nám umožňuje optimalizovať tieto vlastnosti vody: liečivé, baktericídne, fungicídne, antialergické, antibakteriálne, virucídne, protizápalové a čistiace. Ozón tiež zlepšuje krvný obeh, hydratuje pokožku, znižuje svrbenie a šupinatenie a stimuluje rast vlasov. Kozmetické produkty v kombinácii s ozónom fungujú efektívnejšie a konečný výsledok je senzačný. Tiež uľahčuje udržiavanie vane.

Zapnutie/vypnutie ozónového kúpeľa:

Keď je vaňa naplnená vodou, zapnite a potom vypnite tlačidlo „Power“ na ovládacom paneli. Ozonátor začne po niekoľkých sekundách ozónovať vodu na 60 sekúnd. Medzitým sa objavia bublinky a všimnete si charakteristický ozónový zápach. Po dokončení kúpeľa a vypnutí kúpeľa sa ozonátor reštartuje na ďalších 60 sekúnd na dezinfekciu.

Technológia Milky SPA:

Jedna z najpokročilejších a najinovatívnejších techník starostlivosti o kožu a srsť zvierat. Tajomstvo spočíva v ultra jemných nanobublinkách naplnených kyslíkom a nabitých zápornými iónmi. Ľahko prenikajú do vlasových folikulov a kožných pórov bez toho, aby narušili epidermis (vrchnú vrstvu pokožky). Ľahko odstránia z pokožky nečistoty, blato, nečistoty a baktérie. Nanočastice sú väčšinou tvorené kyslíkom. Môžu preto zostať vo vode dlhú dobu. Nasledujúci proces spôsobí, že sa kyslík rozpustí a bubliny zmiznú. Kúpeľ Milky SPA zlepšuje metabolizmus a stav pokožky, regeneruje poškodenú epidermis a posilňuje imunitný systém.

Zapnutie/vypnutie Milky SPA:

Stlačením tlačidla „Jet“ na ovládacom paneli aktivujete funkciu Milky SPA. Predtým vložte čiernu hadičku vľavo do vane a sledujte, ako sa voda mení na mlieko.

Hydromasáž / Jacuzzi

Už nie je potrebné nikoho presviedčať o výhodách hydromasáže. Hydroterapia lieči široké spektrum ochorení, zlepšuje pohodu vystresovaných zvierat a zvierat s bolesťami rôzneho pôvodu, ako sú bolesti kĺbov, stimuluje a dodáva energiu. Voda čerpaná z trysiek masíruje svaly, uvoľňuje ich a pôsobí relaxačne na celé telo. Má tiež upokojujúce účinky na nervový systém a myseľ. Odporúča sa pre starších, vystresovaných psov alebo na pomoc pri zotavovaní sa z rôznych zranení a chorôb. V kombinácii s ozónovou terapiou hydromasáž účinne okysličuje, stimuluje a povzbudzuje organizmus.

Zapnutie/vypnutie hydromasáže/jacuzzi:

Ak chcete aktivovať hydromasáž, stlačte tlačidlo bublinkovej grafiky na ovládacom paneli.

chromoterapia

Tiež sa nazýva farebná terapia. Silný vplyv farieb na našu náladu a pohodu je známy už roky. Niektoré farby nás dokážu upokojiť. Iní nás môžu dráždiť. V závislosti od použitých farieb môže chromoterapia upokojiť, uvoľniť alebo stimulovať. Intenzívne farby ako ružová alebo červená sú stimulujúce a energizujúce, zatiaľ čo pastelové alebo tlmené farby ako zelená či modrá môžu byť upokojujúce a regeneračné.

Zapnutie/vypnutie chromoterapie:

LED svetlá na dne vane automaticky zmenia farbu, keď ich zapnete. Môžete ich kedykoľvek zapnúť a vypnúť. Ak to chcete urobiť, stlačte tlačidlo "Svetlo" na ovládacom paneli.

Blovi Professional Grooming Spa vaňa. Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, veľmi intuitívny dotykový ovládací panel (podrobnosti nájdete vo fotogalérii). Nastaviteľné klzáky umožňujú dokonalé vyrovnanie vane na nerovných podlahách. Sprchové slúchadlo je vybavené flexibilnou hadicou a gumenými hrotmi na koncoch. Tieto môžu byť použité na masáž vášho domáceho maznáčika počas procesu oplachovania. Pohodlné gombíky regulujú teplotu a tlak vody. Sitko na dne vane zachytáva všetky nečistoty a má automatickú zátku (odskrutkováva sa pomocou gombíka). Na naplnenie vane vodou použite „vodopádový“ výtok na ľavej strane vane. Vanička je dodávaná s kovovým háčikom na uchytenie vášho domáceho maznáčika pri kúpaní.

rozmery:

Vonkajšie rozmery vane: 90cm / 68cm

Výška: 95 cm

Vnútorné rozmery: 68cm / 48cm

Vnútorná hĺbka: 41 cm

Hmotnosť: 35 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu