Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Blovi Snow Alaska Fén 2800 W - Ionic Pet Blaster profesionálny stolový fén s plynulou reguláciou prúdenia vzduchu a 2 nastaveniami teploty

INFO

150,00€
Bez DPH: 125,00€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Blovi Snow Alaska je výkonný a mimoriadne účinný blaster pre domáce zvieratá s veľmi dobrou sadou technických vlastností. Vybavený generátorom iónov, ktorý eliminuje statickú elektrinu, zlepšuje styling a zanecháva pramene hladké a lesklé. Táto možnosť je vhodná najmä pre tie plemená psov s dlhou srsťou. Plynulé ovládanie prúdenia vzduchu a dve rýchlosti teploty vám umožňujú pracovať pohodlne a kedykoľvek sa prispôsobiť vašim potrebám. Blovi Snow Alaska je nepostrádateľný v každom salóne a bude tiež senzáciou v každej chovateľskej stanici, chovateľskej stanici alebo útulku. Ideálne na použitie na výstavách alebo doma.

Kompaktná veľkosť sušičky znamená, že zaberá veľmi málo miesta. Puzdro vyrobené z odolného plastu a upravené v krásnej perleťovej bielej farbe. Sušička je relatívne tichá, no veľmi výkonná. Vysuší jemné aj husté vlasy s hustou podsadou. Ergonomické plastové nohy pre stabilitu. Filter sa ľahko čistí. Rukoväť uľahčuje prenášanie, zatiaľ čo dlhá a flexibilná 3 m hadica s tepelne izolovaným návlekom (na ochranu rúk pred teplom) a 3 rôznymi dýzami umožňuje ešte pohodlnejšie používanie.

Technické údaje:

Výkon: 2800W

Kapacita prietoku vzduchu: 118 l/s

Hmotnosť: 5,2 kg

2 nastavenia teploty (40°C, 60°C)

Plynulé ovládanie prúdenia vzduchu

Sada obsahuje:

Blovi Snow Alska blaster

Flexibilná hadica (dosahuje až 2 m)

Tepelne izolovaný návlek (chráni ruky pred teplom)

3 trysky

používateľská príručka

Recenzie (0)

Napísať recenziu