Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Blovi Upper Pro – elektrický strihací stôl s poličkou na náradie, dvojitou elektrickou zásuvkou a USB portom, 125 cm x 65 cm

INFO

718,00€
Bez DPH: 598,33€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Blovi Upper Pro – elektrický strihací stôl s poličkou na náradie, dvojitou elektrickou zásuvkou a USB portom, 125 cm x 65 cm.

Veľký a odolný elektrický stôl na starostlivosť o domáce zvieratá so stolovou doskou s rozmermi 125 x 65 cm značky Blovi, model Upper. Vybavený zosilneným a odhlučneným motorom pre nastavenie výšky, ovládaný veľmi pohodlnými nožnými pedálmi. Doska stola je pokrytá silnou protišmykovou gumou odolnou proti poškriabaniu a ľahkou údržbou. Najväčšou výhodou horného stola Blovi je, že sa spúšťa prakticky až na dno (len 27 cm od zeme). Veľmi uľahčuje prácu pri predstavovaní psov veľkých plemien alebo bojazlivých / chorých zvierat. Stôl sa dá zdvihnúť do výšky 113 cm.

Odnímateľná doska výrazne uľahčuje a uľahčuje čistenie a dezinfekciu stola. Model Pro bol modernizovaný a navyše osadený praktickou elektrickou dvojitou vstupnou zásuvkou a dvojitým USB portom, umožňujúcim priame pripojenie napr. zastrihávač vlasov a nabíjačku na telefón naraz.

Stôl má tiež praktickú policu na drobné náradie a príslušenstvo na úpravu, ako sú kefy, nožnice alebo hrebene. Šesť háčikov umožňuje zavesenie napríklad uterákov. Dodáva sa s nastaviteľným obojstranným ramenom na ošetrovanie a 2 zábranami pre zvieratá. Rameno je pripevnené k rámu stola, nie k doske stola, čo poskytuje stabilitu a odolnosť. Stôl Upper bol vytvorený pre najnáročnejších strihačov, ktorí chcú výrazne uľahčiť a zlepšiť komfort práce.

technická špecifikácia:

stolová doska 125 cm x 65 cm

nastavenie výšky: od 27 cm do 113 cm

nožný ovládač

rameno pripevnené k rámu stola

obojstranné ošetrujúce rameno

2 pripútania pre psov

elektrická zásuvka s dvojitým vstupom

dvojitý USB port

farba stolovej dosky: čierna, modrá, ružová

farba rámu stola: biela

hmotnosť stola: cca. 65 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu