Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hliníkový fén Chris Christensen Kool Pup 1000 W – stolová sušička pre domáce zvieratá s plynulým ovládaním prúdenia vzduchu, hliníkový kryt

INFO

402,00€
Bez DPH: 335,00€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hliníkový fén Chris Christensen Kool Pup 1000 W – stolová sušička pre domáce zvieratá s plynulým ovládaním prúdenia vzduchu, hliníkový kryt.

Nový a vylepšený fén Chris Christensen Kool Pup Dryer, ktorý má takmer rovnaký prúd vzduchu ako jeho predchádzajúci model, ale je oveľa menší, šikovnejší a má hliníkový kryt. Zvuk pohlcujúca pena znižuje hluk a vibrácie, vďaka čomu je táto sušička v porovnaní s inými modelmi mimoriadne tichá. Plynulé ovládanie prúdenia vzduchu umožňuje prispôsobiť silu fúkania vhodne konkrétnemu typu psa a srsti, od najmenších plemien s jemnou srsťou až po veľkých psov s hustou a bohatou srsťou. Hliníkový kryt sušiča je odolný voči hrdzi a korózii, čo je mimoriadne dôležité v kozmetických salónoch, kde je často prítomná vysoká vlhkosť vzduchu. Vzduch je ohrievaný motorom sušiča, takže je vždy vlažný - toto riešenie vám umožňuje zachovať zdravý vzhľad zvieracej srsti bez rizika presušenia alebo matovania. Vonkajší vzduchový filter možno ľahko vyčistiť bez použitia skrutkovača.

K dispozícii sú dve vymeniteľné trysky, dlhá hadica a pohodlná kožená rukoväť. Táto vysokokvalitná sušička bola úplne navrhnutá a vyrobená v Spojených štátoch. Dostupné tri farby. Odporúča sa pre chovné a strihacie salóny.

Výhody fenu Kool Pup:

praktické rozmery

nízka hmotnosť

hliníkové puzdro

veľká sila

vysoká kvalita

plynulá regulácia vyfukovania

výkon motora: 1000W

hmotnosť: 2760 g (bez kábla a hadice)

rozmery: 17 x 17 x 17 cm

regulácia vyfukovania: hladká

dĺžka hadice: 2,5m

V cene:

Hliníkový fén Kool Pup

hadica

2 trysky

používateľská príručka

Záručný list

Recenzie (0)

Napísať recenziu