Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Adjustable Leash Eco Blackberry - nastaviteľné vodítko s polstrovanou rukoväťou, šedá a medová

INFO

35,00€
Bez DPH: 29,17€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Hurtta Adjustable Leash Eco Blackberry - nastaviteľné vodítko s polstrovanou rukoväťou, šedá a medová.

Hľadáte odolné a pekné vodítko pre psa? Patríte k ľuďom, ktorým v srdci záleží na životnom prostredí? Vodítko Hurtt Weekend Warrior Eco Leash vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru je pre vás dokonalým produktom. Skvele sa bude hodiť na každodenné prechádzky v mestskom prostredí, ale aj na náročnejšie aktivity. Dlhoročné skúsenosti výrobcu a absolvovanie komplexných testov odolnosti zaručujú dlhodobé bezproblémové používanie. Je to kvalita a životnosť po celé roky! Mäkká, neoprénová rukoväť zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka a kontrolu nad psom v náročnom teréne alebo situáciách vyžadujúcich náhlu a rozhodnú reakciu strážcu. Ďalšou výhodou rukoväte je možnosť umiestnenia vrecúška na psie hovienka dovnútra, vďaka čomu bude vždy po ruke.

Vodítko je vyrobené z pevnej polyesterovej pásky, s reflexným prešívaním technológiou 3M, zaisťuje dobrú viditeľnosť pri prechádzkach po zotmení alebo v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Nastavenie dĺžky vám umožní dokonale prispôsobiť vodítko vašim potrebám. Kovové kovanie a pevná karabína z ocele a hliníka vydržia veľa, sú testované na pevnosť a odolnosť proti korózii (normy EN ISO 9227: 2017 (E) a SFS-EN ISO 13934-1).

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru

1,5 mm mäkká neoprénová rukoväť (70% recyklovaných vlákien)

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hliníka

hliníková karabína s pevnosťou do 200 kg

3M reflexné prešívanie zaisťuje dobrú viditeľnosť

s možnosťou schovania do rúčky tašky na psie hovienka

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: šedo-medová

nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180 cm

šírka 2 cm

Tip:

Vytvorte dokonalú súpravu a zlaďte dokonalý obojok a vodítko Hurtt k súprave!

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať, poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak aj pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu