Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Adjustable Rope Leash Eco Hedge - nastaviteľné lanové vodítko s mäkkým úchopom pre psa, zelené

INFO

34,00€
Bez DPH: 28,33€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Adjustable Rope Leash Eco Hedge - nastaviteľné lanové vodítko s mäkkým úchopom pre psa, zelené.

Hľadáte nové vodítko pre svojho psa? Taký, ktorý bude odolný a ľahký zároveň? Nastaviteľné lanové vodítko Hurtta Eco je produkt vytvorený práve pre vás! Skvele sa bude hodiť na každodenné prechádzky v mestskom prostredí, ale aj na náročnejšie aktivity. Bol vyrobený z polyesterovej šnúry odolnej voči oderu a roztrhnutiu. Reflexné prvky votkané do konštrukcie vodítka po celej jeho dĺžke zabezpečia dobrú viditeľnosť po zotmení alebo pri prechádzke v nepriaznivom počasí. Kovové armatúry sú odolné voči korózii. Mäkká, neoprénová rukoväť zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka a kontrolu nad psom v náročnom teréne alebo situáciách vyžadujúcich náhlu a rozhodnú reakciu strážcu. Navyše do nej môžete schovať vrecúško na psie hovienka a mať ho po ruke, keď ho potrebujete. Krásny a jedinečný vzor vodítka ho robí jedinečným a robí z vodítka okrem jeho samozrejmého účelu aj nepochybnú dekoráciu a pútavú vychytávku. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Dlhoročné skúsenosti výrobcu a absolvovanie zložitých testov zaručujú dlhodobé bezproblémové používanie. Spĺňa pevnostné normy pre laná: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 Kovové kovanie bolo testované na koróziu v súlade s normou EN ISO 9227: 2017 (E). Materiál rukoväte bol testovaný a nebol nájdený bez ftalátov a iných škodlivých chemikálií podľa REACH 1907/2006 podľa noriem SGS.

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

svetlo

vyrobené zo 100% recyklovaného polyesteru

1,5 mm mäkká neoprénová rukoväť (70% recyklovaných vlákien)

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hliníka

odolná hliníková karabína

3M reflexné prešívanie zaisťuje dobrú viditeľnosť

s možnosťou schovania do rúčky tašky na psie hovienka

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

zelená farba

nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180 cm

Veľkosti:

6mm: nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180cm, hrúbka vlasca 6mm, pevnosť karabíny 200kg

8mm: nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180cm, hrúbka vlasca 8mm, karabínka s aretáciou proti uvoľneniu pri tlaku a pevnosť do 400kg

11mm: nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180cm, hrúbka vlasca 11mm, karabínka s aretáciou proti uvoľneniu pri tlaku a pevnosť do 400kg

Tip:

Vytvorte dokonalú súpravu a zlaďte súpravu so senzačným golierom a postrojom Hurtt!

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak aj pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu