Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Casual Collar Eco Ruby - obojok pre psa vyrobený z recyklovaných materiálov

INFO

22,00€
Bez DPH: 18,33€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Casual Collar Eco Ruby - obojok pre psa vyrobený z recyklovaných materiálov.

Hľadáte pohodlný obojok pre vášho psa? Taký, ktorý bude fungovať pri všetkých každodenných činnostiach, ako je chôdza, jogging alebo zábava v parku? Alebo možno patríte k ľuďom, ktorým v srdci záleží na prírode? Hurtta Casual Collar Eco je ideálny produkt pre vás. Pevná polyesterová páska odolná voči oderu s vyrazeným logom a mäkká neoprénová podšívka pre pohodlie sú vyrobené výhradne z recyklovaných vlákien.

Aby bolo psovi poskytnuté čo najväčšie pohodlie pri nosení, špeciálny spôsob zapínania obojku rovnomerne rozdeľuje tlak na krk zvieraťa a eliminuje riziko odopínania pod napätím. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť a bezpečnosť po zotmení a počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Obojok spĺňa normy odolnosti stanovené pre obojky: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E). Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Golier navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

zapína sa silnou dvojbodovou prackou

vyrobené z recyklovaného polyesteru odolného voči roztrhnutiu

ergonomický tvar zaisťuje pohodlie pri nosení

rovnomerne rozdeľuje tlak pri použití s ​​vodítkom

s mäkkou, pohodlnou a neoprénovou podšívkou proti oderu

kovové prvky vyrobené z poniklovanej ocele

s miestom na podpis obojku

3M reflexné prešívanie zaisťuje dobrú viditeľnosť

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

ružová farba

Tip:

Vytvorte si perfektnú súpravu a zlaďte k súprave dokonalý obojok a vodítko Hurtta Casual Eco!

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu