Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Casual Half Choke Collar Eco Cinnamon - pološkrtiaci obojok pre psa, vyrobený z recyklovaných materiálov

INFO

23,00€
Bez DPH: 19,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Casual Half Choke Collar Eco Cinnamon - pološkrtiaci obojok pre psa, vyrobený z recyklovaných materiálov.

Máte psa, ktorý potrebuje veľa behať počas venčenia? Púšťate ho často? Alebo možno váš pes môže byť impulzívny a vy ho potrebujete mať pri odchode veľa pod kontrolou? Obojok Hurtta Casual Half Choke Collar Eco je skvelým riešením v oboch prípadoch. Po pripnutí na vodítko sa prispôsobí veľkosti krku psa, čím sa zabráni jeho náhodnému strate. Pri nadmernom ťahaní vodítka sa jemne utiahne okolo krku, čím dáva zvieraťu signál, aby napravilo svoje správanie. Obliekanie a vyzliekanie je veľmi jednoduché, stačí ho navliecť psovi cez hlavu. Keď ste na prechádzke a máte možnosť pustiť svojho miláčika, sťahovanie takého obojku s na ňom pripevneným vodítkom zaberie nepochybne menej času ako samotné odopnutie vodítka. Keď si situácia vyžaduje rýchle pripútanie, čas je tiež dôležitý. Keď váš pes reaguje živo a impulzívne na podnety a ťahá za vodítko, obojok sa mu jemne stiahne okolo krku a dá signál na upokojenie. To vám dáva možnosť kontrolovať temperament vášho psa a bezpečnú a pohodlnú prechádzku.

Z dôvodu záujmu o blaho našej planéty sú pevná polyesterová páska odolná voči oderu s vyrazeným logom a mäkká, pohodlná neoprénová podšívka vyrobené výhradne z recyklovaných vlákien. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť a bezpečnosť po zotmení a počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Spĺňa pevnostné normy pre obojky: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 Kovové kovanie bolo testované na koróziu v súlade s normou EN ISO 9227: 2017 (E). Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Golier navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

určené pre aktívnych dospelých psov, prispôsobuje sa veľkosti krku

vyrobené z recyklovaného polyesteru odolného voči roztrhnutiu

ergonomický tvar zaisťuje pohodlie pri nosení

s mäkkou, pohodlnou a neoprénovou podšívkou proti oderu

kovové prvky vyrobené z poniklovanej ocele

s miestom na podpis obojku

3M reflexné prešívanie zaisťuje dobrú viditeľnosť

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote, možno prať v práčke

Hnedá farba

Tip:

Vytvorte si perfektnú súpravu a zlaďte k súprave dokonalý obojok a vodítko Hurtta Casual Eco!

Výber správnej veľkosti:

Obojok by mal voľne prechádzať cez hlavu psa, aby sa dal nasadiť. Zároveň by mal byť pri ťahaní pevne pripevnený ku krku psa.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu