Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Casual Harness Raven - nórsky postroj pre psov

INFO

25,00€
Bez DPH: 20,83€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Casual Harness Raven - nórsky postroj pre psov.

Hľadáte postroj pre svojho psa? Také, ktoré budú jednoducho pekné, kvalitne spracované, odolné a vhodné na všetky každodenné aktivity? Postroj Norwegian Hurtta Casual splní vaše potreby. Sú vyrobené z nylonového popruhu odolného voči oderu. Mäkká, neoprénová podšívka na vnútornej strane ochráni vášho miláčika pred odreninami a poskytne pohodlie aj pri tej najbláznivejšej zábave. Nastavenie v oblasti hrudníka vám umožňuje prispôsobiť postroj konštrukcii tela vášho domáceho maznáčika. Rukoväť na zadnej strane umožňuje držať psa v situáciách, ktoré vyžadujú určitú kontrolu nad domácim miláčikom. Je nápomocný napríklad aj pri nasadzovaní domáceho maznáčika do auta. Reflexné prešívanie vyrobené technológiou 3M zaisťuje viditeľnosť a bezpečnosť po zotmení a počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Popruh sa dá ľahko vyzliecť a nasadiť. Je to spoľahlivý, základný produkt pre vášho psa, skvelý pre všetky každodenné aktivity.

Postroj spĺňa normy pevnosti stanovené pre postroj: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 Kovové príslušenstvo bolo testované na koróziu v súlade s normou EN ISO 9227: 2017 (E ) štandardné. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

vyrobené z odolného nylonového lanka

s mäkkým a ergonomickým polstrovaním pre pohodlie pri nosení

s reguláciou hrudníka

kovové časti odolné voči korózii

votkané 3M reflexné prvky zaisťujú dobrú viditeľnosť

odolný proti roztrhnutiu.

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

čiernej farby

Tip:

Vytvorte si dokonalý set a vyberte si dokonalý obojok a vodítko Hurtta Casual!

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu