Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Casual Reflexné vodítko Eco 180cm/20mm - vodítko pre psa, ideálne na každodenné použitie, vyrobené z recyklovaných materiálov

INFO

29,00€
Bez DPH: 24,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Casual Reflexné vodítko Eco 180cm/20mm - vodítko pre psa, ideálne na každodenné použitie, vyrobené z recyklovaných materiálov.

Hľadáte vodítko pre svojho psa? Taký, ktorý bude pekný, dobre vyrobený a vhodný na každodenné použitie? Reflexné ekologické vodítko Hurtta Casual splní vaše potreby. Bol vyrobený z oderuvzdorného a veľmi odolného nylonového popruhu s vyrazeným nápisom Hurtta po celej dĺžke. Z dôvodu vášho pohodlia je rukoväť vodítka vybavená mäkkým a ergonomickým polstrovaním, ktoré zvyšuje pohodlie. Dve prídavné rukoväte umožňujú bezpečne držať psa v situáciách vyžadujúcich dobrú kontrolu nad zvieraťom. Prepletením autopásu cez jeden z nich zaisťujú bezpečnosť počas jazdy. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť a bezpečnosť po zotmení a počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Stojí za zmienku, že vodítko bolo vyrobené výlučne z recyklovaných vlákien.

Výrobok spĺňa pevnostné normy pre laná: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 Kovové kovanie bolo testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E). Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

vyrobené z odolného recyklovaného nylonového lanka

s mäkkým a ergonomickým polstrovaním v rukoväti

kovové časti odolné voči korózii

votkané 3M reflexné prvky zaisťujú dobrú viditeľnosť

odolný proti roztrhnutiu.

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

Tip:

Vytvorte si dokonalý set a zlaďte súpravu so senzačným golierom a postrojom Hurtta Casual!

Vodítko Hurtta Casual Reflective 180cm/20mm je dostupné vo farbách Raven (čierna), Ruby (ružová), Cinnamon (hnedá) a Peacock (tyrkysová). Vyberte si farbu.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu