Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Casual Rope Leash Lingon River - lanové vodítko pre psov

INFO

21,00€
Bez DPH: 17,50€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Casual Rope Leash Lingon River - lanové vodítko pre psov.

Hľadáte nové vodítko pre svojho psa? Taký, ktorý bude odolný a ľahký zároveň? Lanové vodítko Hurtt Casual Rope Leash je produkt vytvorený práve pre vás! Ideálne na každodenné prechádzky a aktivity. Bol vyrobený z nylonovej šnúry odolnej voči oderu a roztrhnutiu. Jeho krásny a jedinečný vzor ho robí jedinečným a robí z vodítka okrem jeho samozrejmého účelu aj nepochybnú dekoráciu a pútavú vychytávku. Jeho tvar zaisťuje pohodlné a bezpečné držanie. Vodítko váži málo a po zvinutí nezaberie veľa miesta. Keď nie je potrebný, dá sa ľahko uložiť do batohu alebo kabelky. Reflexné prvky zabezpečia dobrú viditeľnosť po zotmení alebo pri chôdzi v zlom počasí. Kovové armatúry sú odolné voči korózii. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Dlhoročné skúsenosti výrobcu a absolvovanie zložitých testov zaručujú dlhodobé bezproblémové používanie. Spĺňa pevnostné normy pre laná: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1 Kovové kovanie bolo testované na koróziu v súlade s normou EN ISO 9227: 2017 (E).

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

veľmi ľahký

vyrobené z odolného nylonového lanka

kovové časti odolné voči korózii

votkané 3M reflexné prvky zaisťujú dobrú viditeľnosť

odolný proti roztrhnutiu.

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: odtiene námorníckej modrej a bordovej

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.


 Recenzie (0)

Napísať recenziu