Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Cooling Wrap Turmeric - chladivá vesta pre psov, horčicovo zelená

INFO

44,00€
Bez DPH: 36,67€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Cooling Wrap Turmeric - chladivá vesta pre psov, horčicovo zelená.

Váš pes zle znáša vysoké teploty Trávite v lete veľa času fyzickou aktivitou? Postarajte sa o pohodlie svojho miláčika a darujte mu mimoriadne funkčnú chladiacu vestu Cooling Wrap od značky Hurtta! Tento úžasný produkt účinne ochladí vášho psa v horúcich dňoch.

Hurtta Cooling Wrap Vest znižuje prebytočné teplo odparovaním vody. Jeho obsluha je mimoriadne jednoduchá! Stačí ho namočiť do studenej vody, vyžmýkať a obliecť! ľahké nie? Po určitom čase, keď si všimnete, že sa voda vyparila - môžete do nej "doliať" vodu napríklad z fľaše, je to skvelé riešenie pri všetkých druhoch aktivít (cestovanie, horské výlety alebo prechádzky v lese). Používaním chladiacej vesty od značky Hurtta zostane váš pes dlhšie aktívny, zvýšite jeho pohodlie a pohodu počas horúceho počasia.

Aké je tajomstvo tejto vesty? Jeho trojitá vrstva zo špeciálne vybraných materiálov zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu, spôsobuje odparovanie vlhkosti a poskytuje chladivý efekt, ktorý sa prenáša na celé telo zvieraťa. Vesta pokrýva najdôležitejšie oblasti tela psa, ktoré zlepšujú chladenie: hrudník, veľké cievy a pľúca. Vesta je perfektne strihaná, dobre zvolená veľkosť znamená, že psíka neobmedzuje v pohybe a poskytuje mu voľnosť pohybu. V letnej sezóne nenahraditeľné pre každého psa. Moderný dizajn použitý v tomto modeli, módny strih, kvalitné materiály a skvelá spätná väzba od zákazníkov robia z chladiacej vesty Hurtta Cooling Wrap jednu z najlepších dostupných na trhu.

Trojrozmerný materiál:

vonkajšia vrstva: odráža slnečné a ultrafialové lúče,

stredná vrstva: absorbuje a zadržiava vodu, kým sa neodparí,

vnútorná vrstva: vedľa tela a udržiava chlad.

Špecifikácia chladiacej vesty Hurtta Cooling Wrap pre psa:

chladiaci účinok odparovaním vody,

sieťovina vyrobená zo 100% PES 3D,

100% technická PES podšívka odvádzajúca vlhkosť,

plne nastaviteľný obvod hrudníka,

mäkký, nastaviteľný a elastický popruh,

pohodlná pracka na zapínanie,

3M reflexné prvky,

farba: horčicová.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu