Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Life Savior Eco Peacock - záchranná vesta pre psa, vesta podporujúca plávanie

INFO

66,00€
Bez DPH: 55,00€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Life Savior Eco Peacock - záchranná vesta pre psa, vesta podporujúca plávanie.

Zoznámte sa s vestou pre psa Hurtta Life Savior ECO, ktorá zaistí bezpečnosť a pohodlie pri používaní vo vode aj na súši. Nenahraditeľný pre záchranárskych psov, na plávanie na palube / v člne, na poľovačku alebo na aktívne trávenie času pri vode. Dá sa použiť aj ako podporná vesta pre psov, ktorí sa učia plávať, dobre poslúži pri rehabilitácii psa. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Vztlakový materiál použitý vo veste je mäkký a pružný, vďaka čomu sa prispôsobí telu psa, drží na mieste (bez krútenia) a optimálne vyrovnáva váhu zvieraťa bez toho, aby ho obmedzoval v pohybe. Systém zapínania a nastavenia veľkosti vesty bol navrhnutý tak, aby sedel rôznym siluetám, veľmi štíhlym aj podsaditým, s vypracovanými svalmi. Vonkajšie rukoväte pomáhajú zviera zdvihnúť a v prípade potreby ho dostať von z vody. 3M reflexné prvky zaručujú viditeľnosť za nepriaznivého počasia a po zotmení. Pevný kovový o-krúžok umožňuje pripevniť vodítko. Vesta je vyrobená z odolnej, mierne strečovej, rýchloschnúcej technickej tkaniny. On aj silné tkané pásky na rukoväti a upevňovacích prvkoch sú vyrobené z recyklovaného polyesteru. Vesta poskytuje celodenné pohodlie a bezpečnosť na vode aj mimo nej.

Dôležité!

Vztlak vesty Life Savior bol testovaný a schválený odborníkmi vo Fínskom inštitúte zdravia, ktorý určuje bezpečnosť a požiadavky na záchranné vesty. Vesta spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť nadnášacieho zariadenia, v súlade s normou EN ISO 12402-5:2006. Odolnosť rukoväte bola zabezpečená použitím špeciálnych švov a potvrdená certifikátom o splnení pevnostných požiadaviek SFS-EN ISO 13934-1. Materiály použité pri výrobe postroja sú bez toxických látok a spĺňajú bezpečnostné normy STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Špecifikácia produktu:

ľahké a odolné

mäkké a pružné

prispôsobuje sa telu zvieraťa

vonkajšie taníny a stuhy vyrobené z recyklovaných materiálov

s kovovým o-krúžkom na pripevnenie vodítka

ideálne pre psov vo vode

na použitie ako záchranná vesta alebo pomôcka na plávanie

ideálne na rehabilitáciu

kvalita a životnosť po celé roky

tyrkysová

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking

Recenzie (0)

Napísať recenziu