Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Mudventure Leash Beetroot 120-180cm - vodeodolné vodítko pre psa, nastaviteľné

INFO

39,00€
Bez DPH: 32,50€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Mudventure Leash Beetroot 120-180cm - vodeodolné vodítko pre psa, nastaviteľné.

Chodíte často so psom na turistiku do divočiny? Potrebujete pekné, odolné a ľahko udržiavateľné vodítko? Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita vodítka Hurtta Mudventure Leash splní vaše očakávania. Bol navrhnutý a vyrobený pre premenlivé a náročné poveternostné podmienky. Toto je produkt vytvorený pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo. Splní akúkoľvek úlohu, bez ohľadu na to, či ide o beh v mokrých lesoch, plávanie v mláke pod blokom alebo prechádzky po pobreží.

Mäkká, neoprénová výstelka vo vnútri rukoväte zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka a kontrolu nad psom v náročnom teréne alebo situáciách vyžadujúcich náhlu a rozhodnú reakciu strážcu. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Je vyrobená z pevnej polyesterovej pásky, celopotiahnutá vrstvou priehľadnej gumy (bez ftalátov a iných škodlivých látok), ktorá je zárukou vodeodolnosti a ľahko sa udržiava v čistote, stačí utrieť vlhkou handričkou. Nastavenie dĺžky vám umožní dokonale prispôsobiť vodítko vašim potrebám. Kovové kovanie a pevná karabína z ocele a hliníka vydržia veľa, sú testované na pevnosť a odolnosť proti korózii (normy EN ISO 9227: 2017 (E) a SFS-EN ISO 13934-1).

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

s mäkkou neoprénovou podšívkou vo vnútri rukoväte pre pohodlné uchopenie

kovové prvky vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele

odolná karabína vyrobená z hliníka

nastavenie dĺžky v rozmedzí 120-180 cm

reflexný špendlík zaisťuje viditeľnosť po zotmení a zlých poveternostných podmienkach

pogumovaný povrch poskytuje vodeodolnosť a protišmykovosť

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: malinová

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu