Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Multilong Leash Eco - odnímateľné vodítko pre psa

INFO

35,00€
Bez DPH: 29,17€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Hurtta Multilong Leash Eco - odnímateľné vodítko pre psa.

Hľadáte pohodlné, univerzálne vodítko pre vášho psa? Taký, ktorý bude fungovať pri všetkých každodenných činnostiach, ako je chôdza, jogging alebo zábava v parku? Vodítko Hurtta Casual Multilong Leash splní vaše požiadavky. Je vyrobený z oderu odolnej a veľmi odolnej polyesterovej tkaniny, úplne recyklovanej. Plynulé nastavenie a možnosť opätovného pripojenia vodítka v niekoľkých bodoch dáva možnosť mnohých konfigurácií a prispôsobenia jeho dĺžky potrebám. Tiež vám dáva možnosť viesť dvoch psov súčasne. Vodítko si tiež môžete zavesiť cez rameno alebo si ho pripnúť okolo pása a pohodlne si zabehať so svojím miláčikom. Priložený reflexný prvok zaisťuje viditeľnosť a bezpečnosť po zotmení a počas nepriaznivých poveternostných podmienok.

Spĺňa pevnostné normy pre laná: bol podrobený ťahovým skúškam v súlade s normou SFS-EN ISO 13934-1. Kovové armatúry vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hliníka boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E). Hliníkové karabíny na oboch stranách vodítka vydržia hmotnosť až 300 kg, čo znamená, že udržia aj veľmi zvedavého a aktívneho psa. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Vodítko Hurtta Casual Multilong je navrhnuté s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

vyrobené z odolnej polyesterovej pásky odvodenej z polyesteru

ľahké - 130 g

nastavenie dĺžky 100-300cm

šírka: 20 mm

kovové časti odolné voči korózii

odolné (do 300 kg) karabíny na oboch stranách vodítka

s reflexným kolíkom

odolný proti roztrhnutiu

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu