Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Polar Led Light - led lampa pre psa

INFO

24,00€
Bez DPH: 20,00€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Polar Led Light - led lampa pre psa.


Je pre vás bezpečnosť vášho psa pri outdoorových aktivitách rozhodujúca? Máte už reflexnú vestu a premýšľate, čo ešte môžete urobiť? Ľahká a kompaktná lampa Hurtta Polar Led Light zvýši viditeľnosť vášho domáceho maznáčika. Je to vychytávka, ktorú sa oplatí zaobstarať, keď napríklad vezmete psa na poľovačku, nočnú prechádzku, túru do lesa alebo keď vás sprevádza pri kanoistike. Pomocou ľahko použiteľného systému uchytenia ju môžete pripevniť k produktom Hurtta, ako sú: Ranger Vesta a Worker Vest, Swimmer Vest a Rambler Vest na plávanie a lov. Svietidlo si môžete prispôsobiť svojim potrebám a nastaviť ho na nepretržitý alebo blikajúci režim. Špeciálne navrhnutá šošovka s prvkami 3M a použitá LED technológia umožňujú viditeľnosť svetla lampy aj na tri kilometre. Je vyrobený z odolného materiálu, ktorý odolá tlaku do 100 kg a teplotám od -40 do +50ºC. Vložením tesnenia do závitu je vodotesné do 100 m. Na výber v troch farbách.

Lampa Hurtta Polar bola vyrobená s dôrazom na každý detail:

vyrobené z pevného a odolného materiálu

malý, ľahký a skladný, nezaťažuje psa

ekonomické

špeciálne navrhnuté šošovky zaisťujú viditeľnosť na veľké vzdialenosti

vodeodolný

montážny systém umožňuje jednoduché pripevnenie k produktom Hurtt

farby: zelená, červená alebo biela

Kompatibilné produkty:

Vesta Hurtta Ranger

Pracovná vesta Hurtta

Plavecká vesta Hurtta

Vesta Hurtta Rambler

Technické dáta:

viditeľnosť: do 3 km

odolnosť proti nárazu: tlak do 100 kg

výdrž batérie: 100h nepretržitého svietenia, 250h blikania

teplotná odolnosť: od -40 do +50°C

typ batérie: 2x CR2032

rozmery: priemer 32 mm, výška 27 mm

hmotnosť: 20g

Použitie:

Ak chcete lampu zapnúť, otočte ju doľava, otočením doprava ju zhasnite (skontrolujte značky na kryte). Ak chcete zmeniť z blikania na trvalé svetlo, odskrutkujte svetlo a jednoducho otočte batériu hore dnom. Aby nedošlo k namočeniu vnútra lampy, nezabudnite to urobiť v suchom prostredí, najlepšie pred začatím činnosti.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt pri prechádzkach, športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu