Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Razzle-Dazzle Collar Beetroot - nastaviteľný obojok pre psa

INFO

17,00€
Bez DPH: 14,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Razzle-Dazzle Collar Beetroot - nastaviteľný obojok pre psa.

Hľadáte pohodlný, pekný a kvalitne spracovaný obojok pre svojho milovaného psíka? Alebo možno máte nového, štvornohého, rýchlo rastúceho člena rodiny a nestíhate jeho výmenu za väčšiu veľkosť? Obojok Hurtt Razzle Dazzle umožňuje dokonalé prispôsobenie sa zvieraťu. Veľký rozsah úprav robí z produktu výbornú voľbu pre prvý obojok pre mladého psa, keďže „rastie“ so šteniatkom. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Obojok Hurtt Razzle-Dazzle sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzúva. Svojou konštrukciou zabraňuje nadmernému tlaku pri ťahaní alebo trhaní psa pri pripnutí na vodítko. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Obojok je veľmi odolný, je testovaný na bezproblémové, dlhodobé používanie. Jeho mäkká podšívka a remienok, ktoré sú odolné voči oderu a zvyšujú pohodlie, sú vyrobené zo 100% recyklovaných materiálov a majú certifikát STANDARD 100 podľa OEKO-TEX® a nariadenia REACH 1907/2006 SGS Lab Standards. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Golier navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

nastavenie obvodu umožňuje presné prispôsobenie krku zvieraťa

vhodné pre šteniatka, "rastie" s domácim miláčikom

s mäkkou podšívkou pre pohodlie

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické recyklované materiály

moderný dizajn a zaujímavý vzor

reflexný špendlík zaisťuje viditeľnosť po zotmení a zlých poveternostných podmienkach

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: malinová s ružovo-žltými cikcakmi

Tip:

Vytvorte dokonalú súpravu a zlaďte súpravu so senzačným postrojom a vodítkom Hurtt Razzle-Dazzle!

Výber správnej veľkosti:

Obojok Razzle-Dazzle je dostupný v štyroch veľkostiach. Pri výbere správneho obojku pre vášho psa zmerajte obvod krku vášho psa a vyberte si z tabuľky vhodnú veľkosť. Pri plánovaní kúpy obojku pre šteňa zvážte jeho vývoj a pre malé plemená vyberajte obojky o 1-2 veľkosti väčšie ako je jeho aktuálna veľkosť. Pre šteniatka veľkých a stredných plemien voľte postroj o 2-3 čísla väčší.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu