Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Razzle-Dazzle H-Harness Blackberry - nórsky postroj pre šteňatá a dospelých psov

INFO

33,00€
Bez DPH: 27,50€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Razzle-Dazzle H-Harness Blackberry - nórsky postroj pre šteňatá a dospelých psov.

Máte niekedy pocit, že vám šteniatko rastie pred očami? Už ste minuli majland na výmenu strojčekov za väčšie? Alebo možno ste šťastným majiteľom psíka s veľmi nezvyčajnou stavbou tela, ktorému bol doteraz dobrý iba obojok? Ak ste na niektorú z vyššie uvedených otázok odpovedali áno, máme pre vás ideálne riešenie! Hurtt Razzle-Dazzle H-Harness nastaviteľný postroj. Boli vytvorené špeciálne pre rastúce šteňatá a psy s veľmi nezvyčajným držaním tela, napríklad s veľmi úzkym hrudníkom. Ich dizajn vám umožňuje nastaviť ich na mnohých úrovniach tak, aby perfektne sedeli na pooch a aby vystačili na dlhú dobu. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Postroj Hurtt Razzle-Dazzle H-Harness sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Rukoväť na chrbte uľahčuje ovládanie psa v náročných podmienkach a núdzových situáciách. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Postroj je veľmi odolný a bol testovaný na bezproblémové, dlhodobé používanie. Ich mäkká podšívka a popruhy, ktoré sú odolné voči oderu a zvyšujú pohodlie, sú vyrobené zo 100% recyklovaných materiálov a majú bezpečnostné certifikáty STANDARD 100 by OEKO-TEX® a nariadenie REACH 1907/2006 SGS Lab Standards. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

rastú so šteniatkom

ideálne pre psov s nezvyčajnou postavou

nastaviteľné v oblasti hrudníka a ramenného pletenca

s mäkkou podšívkou pre pohodlie

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické recyklované materiály

moderný dizajn a zaujímavý vzor

reflexný špendlík zaisťuje viditeľnosť po zotmení a zlých poveternostných podmienkach

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: čierna s bielymi a modrými cikcakmi

Tip:

Vytvorte si dokonalú súpravu a dolaďte k nej dokonalý obojok a vodítko Hurtt Razzle-Dazzle!

Výber správnej veľkosti:

Postroj Razzle-Dazzle Nordic je dostupný v 5 nastaviteľných veľkostiach. Pri výbere správnej veľkosti pre vášho psa zmerajte obvod hrudníka a krku a vyberte správnu veľkosť. Pri plánovaní nákupu postroja pre šteňa zvážte jeho vývoj a pre malé plemená voľte postroj o 1-2 čísla väčší, ako je jeho aktuálna veľkosť. Pre šteniatka veľkých a stredných plemien voľte postroj o 2-3 čísla väčší.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu