Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Razzle Dazzle Spring Leash Beetroot - vodítko pre šteňatá s mäkkým úchopom

INFO

24,00€
Bez DPH: 20,00€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Razzle Dazzle Spring Leash Beetroot - vodítko pre šteňatá s mäkkým úchopom.

Hľadáte pekné, kvalitne spracované a odolné vodítko pre vášho nového štvornohého člena rodiny? Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita vodítka Hurtta Razzle Dazzle Spring Leash splní vaše očakávania. Je to perfektná voľba pre šteňa, ktoré práve robí prvé kroky v umení správne chodiť na vodítku. Bol navrhnutý tak, aby uľahčil túto náročnú úlohu pre čučo. Bude skvelý na každodenné prechádzky.

Mäkké polstrovanie vo vnútri rukoväte zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka a kontrolu nad psom v náročnom teréne alebo situáciách vyžadujúcich náhlu a rozhodnú reakciu opatrovníka, napríklad pri výcviku šteňaťa. Zabudovaný tlmič nárazov sa jemne natiahne, čím šteniatko trochu povolí, a tak sa mu ľahšie naučí chodiť na vodítku. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Vodítko je veľmi odolné, testované na bezproblémové, dlhodobé používanie. Je vyrobený zo 100% recyklovaných materiálov a má bezpečnostné certifikáty STANDARD 100 by OEKO-TEX® a REACH 1907/2006 SGS Lab Standards. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Vodítko Hurtt Razzle Dazzle Spring Leash je navrhnuté s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor,

s mäkkým polstrovaním vo vnútri rukoväte,

so zabudovaným tlmičom nárazov,

vodiaca páska vyrobená z netoxických recyklovaných materiálov,

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele,

s reflexným špendlíkom,

ľahko sa udržiava v čistote,

kvalita a životnosť po celé roky,

farba: malinová,

dostupné v dvoch veľkostiach.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu