Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Razzle Dazzle Standard Leash 180cmx15mm - vodítko pre psa s mäkkou polstrovanou rukoväťou

INFO

20,00€
Bez DPH: 16,67€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Razzle Dazzle Standard Leash 180cmx15mm - vodítko pre psa s mäkkou polstrovanou rukoväťou.

Hľadáte pekné, kvalitne spracované a odolné vodítko pre vášho psa? Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita štandardného vodítka Hurtta Razzle-Dazzle splní vaše očakávania. Je to perfektná voľba pre prvé vodítko pre šteňa, ktoré práve robí prvé kroky v umení správneho chodenia na vodítku. Skvele poslúži pri každodenných prechádzkach, využijete ho pri joggingu a iných vzrušujúcich aktivitách so psom.

Mäkké polstrovanie vo vnútri rukoväte zaisťuje pohodlné a bezpečné uchopenie vodítka a kontrolu nad psom v náročnom teréne alebo situáciách vyžadujúcich náhlu a rozhodnú reakciu strážcu. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Vodítko je veľmi odolné, testované na bezproblémové, dlhodobé používanie. Je vyrobený zo 100% recyklovaných materiálov a má bezpečnostné certifikáty STANDARD 100 by OEKO-TEX® a REACH 1907/2006 SGS Lab Standards. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Vodítko navrhnuté mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

moderný dizajn a zaujímavý vzor

s mäkkým polstrovaním vo vnútri rukoväte pre pohodlné uchopenie

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

z netoxických recyklovaných materiálov

reflexný špendlík zaisťuje viditeľnosť po zotmení a zlých poveternostných podmienkach

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farby: čierna, modrá, malinová a svetlo zelená

Tip:

Vytvorte si dokonalú súpravu a dolaďte k nej dokonalý obojok a vodítko Hurtt Razzle-Dazzle!

Výber správnej veľkosti:

Uvedená veľkosť je správna pre dospelého psa. Ak chcete vybrať správne vodítko pre veľkosť šteniatka, jednoducho vyberte jeho veľkosť podľa hmotnosti domáceho maznáčika.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu