Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Razzle-Dazzle Y-Harness Bilberry - nastaviteľný ochranný postroj pre psov

INFO

35,00€
Bez DPH: 29,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Razzle-Dazzle Y-Harness Bilberry - nastaviteľný ochranný postroj pre psov.

Máte nového, štvornohého člena rodiny, ktorý rastie tak rýchlo, že nestíhate výmenu postrojov za väčšiu veľkosť? Nastaviteľný ochranný postroj Hurtt's Razzle-Dazzle Y-Harness je dokonalým riešením. Ich dizajn umožňuje nastavenie veľkosti až na piatich miestach, čo znamená, že sa produkt dokáže dokonale prispôsobiť telu domáceho maznáčika a vďaka veľkému rozsahu nastavenia s ním „rastú“. Sú ideálne na všetky aktivity, dobre poslúžia pri pohodovej prechádzke, divokej zábave či joggingu. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Postroj Hurtt Razzle-Dazzle H-Harness sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Rukoväť na chrbte uľahčuje ovládanie psa v náročných podmienkach a núdzových situáciách. Odnímateľný reflexný prvok vtipného tvaru zaisťuje dobrú viditeľnosť pri pohybe v tme a nepriaznivom počasí. Postroj je veľmi odolný a bol testovaný na bezproblémové dlhodobé používanie. Ich mäkká podšívka a popruhy, ktoré sú odolné voči oderu a zvyšujú pohodlie, sú vyrobené zo 100% recyklovaných materiálov a majú bezpečnostné certifikáty STANDARD 100 by OEKO-TEX® a nariadenie REACH 1907/2006 SGS Lab Standards. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

rastú so šteniatkom

dvojité nastavenie v oblasti hrudníka a krku

nastavenie výšky ramienok v prednej časti

s mäkkou podšívkou pre pohodlie

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické recyklované materiály

moderný dizajn a zaujímavý vzor

reflexný špendlík zaisťuje viditeľnosť po zotmení a zlých poveternostných podmienkach

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: modrá s modro-žltou rybou kosťou

Tip:

Vytvorte si dokonalú súpravu a dolaďte k nej dokonalý obojok a vodítko Hurtt Razzle-Dazzle!

Výber správnej veľkosti:

Postroj Razzle-Dazzle Y je dostupný v 5 nastaviteľných veľkostiach. Pri výbere správnej veľkosti pre vášho psa zmerajte obvod hrudníka a krku a vyberte správnu veľkosť. Pri plánovaní nákupu postroja pre šteňa zvážte jeho vývoj a pre malé plemená voľte postroj o 1-2 čísla väčší, ako je jeho aktuálna veľkosť. Pre šteniatka veľkých a stredných plemien voľte postroj o 2-3 čísla väčší.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn, ako aj jedinečný materiál Haundtex® použitý v ich produktoch, ktorý si tento výrobca nechal patentovať - ​​poskytujú psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu