Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Trainer's Vest Granite - vesta na tréning so psom

INFO

93,00€
Bez DPH: 77,50€

Dostupné veľkosti

XXS
XS
S
M
L
XL
Množstvo

Hurtta Trainer's Vest Granite - vesta na tréning so psom.

Trávite veľa času so svojimi psami? Alebo možno ste profesionálny tréner psov? Chýba vám miesto na všetky vaše tréningové doplnky a siahanie po batohu je nepohodlné? Trénerská vesta Hurtta vás určite osloví. Bol špeciálne vytvorený tak, aby vyhovoval potrebám nadšencov aktívneho trávenia času so psami. Vesta dokonale chráni pred vetrom a vlhkosťou a poskytuje veľa priestoru pre maškrty a motivačné pomôcky a zaručuje ľahký prístup k nim. Je to produkt, ktorý vám umožní sústrediť sa na to, čo je dôležité, teda na vzťah s domácim miláčikom, nie na doplnky. Zaujímavý dizajn a vysoká kvalita uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

V prednej časti vesty je až 7 vreciek, z toho 4 na zips. Jedno vrecko je špeciálne navrhnuté na psie maškrty. Vnútorná podšívka sa dá ľahko odopnúť a vyprať bez potreby čistenia celého odevu. V zadnej časti vesty je jedno priestranné vrecko s jednoduchým prístupom z dvoch strán. Zmestí sa do nej väčšie príslušenstvo a hračky. Karabína a dva o-krúžky umožňujú pripnúť vodítko alebo nepoužívaný postroj, obojok a pod.

Vesta je vyrobená z kvalitného materiálu, navrhnutá špeciálne na výrobu outdoorového oblečenia. Pokrytie laminátom Houndtex zaručuje vodeodolnosť a odolnosť proti poškriabaniu a náhodnému roztrhnutiu. Správne strihané a perfektne padnuté, neobmedzujú v pohybe a zaisťujú maximálne pohodlie pri používaní. Úprava pása umožňuje dokonalé prispôsobenie sa stavbe tela. Krk chráni vysoký golier s kapucňou. Kryt v spodnej časti zipsu chráni pred prúdením vzduchu a náhodným privretím oblečenia. Podšívka je vyrobená z priedušnej a vzdušnej sieťoviny. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú dobrú viditeľnosť a bezpečnosť trenažéra po zotmení alebo pri zlých poveternostných podmienkach. Všetky látky, z ktorých je vesta vyrobená, majú certifikát Öko-Texstandard100, potvrdzujúci bezpečnosť používania.

Hurtta Trainer's Vest Granite výcviková vesta pre psov bola vyrobená s dôrazom na každý detail:

vodeodolný

odolná proti vetru

s kapucňou skrytou v golieri

s reguláciou pásu

s priedušnou sieťovinou

až 8 vreciek

špeciálne vrecko na pamlsky, s odnímateľnou podšívkou

ľahké a pohodlné

praktický

podlepené švy

s miestom na podpis

po zložení nezaberie veľa miesta

s 3M reflexnými prvkami

potiahnuté laminátom Houndtex

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: žula

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu