Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Venture No-Pull Harness Coral - postroj pre psa s predným zapínaním

INFO

33,00€
Bez DPH: 27,50€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Venture No-Pull Harness Coral - postroj pre psa s predným zapínaním.

Radi trávite čas aktívne so svojím psíkom? Hľadáte pekný a hlavne pohodlný postroj pre vášho psíka? Tie, ktoré budú fungovať pri trekingu aj každodenných aktivitách? Postroj Hurtta Venture No-Pull Harness splní vaše očakávania. Možnosť pripnúť vodítko dopredu poskytuje dodatočnú kontrolu nad obzvlášť aktívnymi a ťažko ovládateľnými jedincami. S postrojom No-Pull rýchlo naučíte šteniatko chodiť na prechádzky, ktoré sú príjemné pre vás aj vášho miláčika. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita, bez "rezania" splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Aby mal pes čo najväčší komfort pri nosení, je postroj zvnútra potiahnutý sieťovinou pre vetranie a dýchanie. Vonkajšia časť je mäkký neoprén, navyše laminovaný vrstvou nepremokavého materiálu Houndtex®, ktorého úlohou je chrániť vodítko pred nepriaznivými vonkajšími podmienkami. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť.

Postroj Hurtta Venture No-Pull Harness sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzúva. Vďaka nastaveniu v rámci ramenného pletenca a hrudníka sa dajú dokonale prispôsobiť individuálnej stavbe psa. Boli testované na bezproblémové, dlhodobé používanie. Odolnosť kritických bodov bola zabezpečená použitím špeciálnych švov a potvrdená certifikátom o splnení pevnostných požiadaviek na postroj SFS-EN ISO 13934-1. Materiály použité pri výrobe postroja sú bez toxických látok a spĺňajú bezpečnostné normy STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

špeciálne navrhnuté pre aktívnych psov

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

ergonomický tvar, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník

nastaviteľné v oblasti hrudníka a ramenného pletenca

možnosť pripnutia vodítka na zadnú a prednú časť hrudníka

s mäkkou, priedušnou podšívkou pre pohodlie

s vodeodolnou vonkajšou vrstvou

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické materiály

reflexné prvky zaisťujú viditeľnosť po zotmení a za zlých poveternostných podmienok

zosilnené švy na miestach obzvlášť namáhaných

moderný dizajn a zaujímavý vzor

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: koralová

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu