Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Weekend Warrior Harness Neon Orange - postroj pre aktívnych psov

INFO

35,00€
Bez DPH: 29,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Weekend Warrior Harness Neon Orange - postroj pre aktívnych psov.

Radi trávite čas aktívne so svojím psom? Hľadáte pohodlný, veľmi dobre vyrobený a jednoducho pekný postroj pre svojho milovaného štvornohého kamaráta? Ergonomický postroj Hurtta Weekend Warrior Harness je riešením vytvoreným práve pre vás! S nimi bude aj tá najextrémnejšia túra nebojácna. Boli navrhnuté tak, aby rovnomerne rozložili tlak na hrudník psa pri ťahaní a nespôsobovali nepohodlie pri dlhšej aktivite. Spodná časť trakov je podšitá priedušnou sieťovinou, ktorá zaisťuje dobrú ventiláciu. Vonkajšia časť je mäkký neoprén laminovaný vrstvou nepremokavého materiálu Houndtex®, ktorého úlohou je chrániť postroj pred nepriaznivými vonkajšími podmienkami. Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť. Umiestnenie rukoväte v zadnej časti uľahčuje ovládanie psa v náročných podmienkach a núdzových situáciách. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Weekend Warrior Harness sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzúva. Boli testované na bezproblémové, dlhodobé používanie. Odolnosť kritických bodov bola zabezpečená použitím špeciálnych švov a potvrdená certifikátom o splnení pevnostných požiadaviek na postroj SFS-EN ISO 13934-1 Materiály použité na výrobu postroja sú bez toxických látok a spĺňajú bezpečnostné normy STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

špeciálne navrhnuté pre aktívnych psov

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

ergonomický tvar, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník

nastaviteľné v oblasti hrudníka a ramenného pletenca

s mäkkou, priedušnou podšívkou pre pohodlie

s vodeodolnou vonkajšou vrstvou

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické materiály

reflexné prvky zaisťujú viditeľnosť po zotmení a za zlých poveternostných podmienok

zosilnené švy na miestach obzvlášť namáhaných

moderný dizajn a zaujímavý vzor

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: neónovo oranžová

Tip:

Vytvorte dokonalú súpravu a zlaďte dokonalý obojok a vodítko Hurtt k súprave!

Výber správnej veľkosti:

Pri výbere správnej veľkosti pre vášho psa zmerajte obvod hrudníka a krku a vyberte vhodný postroj.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu