Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Hurtta Weekend Warrior Warming Harness Eco - postroj pre aktívnych psov s podšívkou, ktorá udržuje teplo

INFO

47,00€
Bez DPH: 39,17€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Hurtta Weekend Warrior Warming Harness Eco - postroj pre aktívnych psov s podšívkou, ktorá udržuje teplo.

Radi trávite čas aktívne so svojím psom? Hľadáte pohodlný, veľmi dobre vyrobený a jednoducho pekný postroj pre svojho milovaného štvornohého kamaráta? Ergonomický postroj Hurtta Weekend Warrior Warming Harness je riešením vytvoreným práve pre vás! S nimi bude aj tá najextrémnejšia túra nebojácna. Spodná časť postroja je podšitá mäkkou podšívkou s potlačou hliníkovej fólie, ktorá funguje ako termodeka. Účelom takejto podšívky je poskytnúť zvieraťu pohodlie v chladnejších dňoch. Dáva pocit príjemného tepla, ako v zime ohrievače vložené do rukavíc. Ak je váš milovaný miláčik výnimočne chladný človek alebo len starší pes, ktorý inak vníma okolitú teplotu, tieto postroje budú pre neho ideálnou voľbou.

Postroj bol navrhnutý tak, aby rovnomerne rozložil tlak na hrudník psa pri ťahaní a nespôsoboval nepohodlie pri dlhšej aktivite. Vonkajšia časť je mäkký, vodeodolný neoprén.Reflexné prvky vyrobené technológiou 3M zaisťujú viditeľnosť. Umiestnenie rukoväte v zadnej časti uľahčuje ovládanie psa v náročných podmienkach a núdzových situáciách. Moderný dizajn a veľmi vysoká kvalita spracovania bez „skratovania“ splní požiadavky a očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Weekend Warrior Warming Harness sa veľmi pohodlne používa a mimoriadne ľahko sa nasadzuje a vyzlieka. Boli testované na bezproblémové, dlhodobé používanie. Odolnosť kritických bodov bola zabezpečená použitím špeciálnych švov a potvrdená certifikátom o splnení pevnostných požiadaviek na postroj SFS-EN ISO 13934-1. Materiály použité pri výrobe postroja sú bez toxických látok a spĺňajú bezpečnostné normy STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Kovové armatúry boli testované na koróziu v súlade s EN ISO 9227: 2017 (E).

Postroj navrhnutý mimoriadne starostlivo s dôrazom na každý detail:

špeciálne navrhnuté pre aktívnych psov

s mäkkou podšívkou, ktorá funguje ako generátor tepla

dodávajú pocit príjemného tepla v chladnejších dňoch

pre chladných psov, psov s krátkou srsťou, seniorov

pohodlné nosenie

ľahko sa nasadzuje a vyzlieka

ergonomický tvar, ktorý rovnomerne rozloží tlak na hrudník

nastaviteľné v oblasti hrudníka a ramenného pletenca

neobmedzuje pohyb zvieraťa

s vodeodolnou vonkajšou vrstvou

kovové prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

100% netoxické materiály

z recyklovaných materiálov

intenzita svetla reflexných prvkov 400-450 lx/m2

teplota: od -10 do +15°C

zosilnené švy na miestach obzvlášť namáhaných

moderný dizajn a zaujímavý vzor

kvalita a životnosť po celé roky

ľahko sa udržiava v čistote

farba: modrá s červeno-malinovými stuhami

Tip:

Vytvorte dokonalú súpravu a zlaďte dokonalý obojok a vodítko Hurtt k súprave!

Výber správnej veľkosti:

Pri výbere správnej veľkosti pre vášho psa zmerajte obvod hrudníka a krku a vyberte vhodný postroj.

O značke:

Hurtta je lídrom medzi výrobcami najkvalitnejších postrojov, vodítok, obojkov, postrojov a oblečenia pre aktívnych psov. Známa a rešpektovaná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002 vo Fínsku. Jeho ergonomické a mimoriadne užitočné tréningové a športové doplnky milujú ľudia z celého sveta. Originálny štýl, moderný dizajn a unikátny materiál Houndtex® použitý v ich produktoch, ktorý je patentovaný týmto výrobcom - poskytuje psom pohodlie, komfort a atraktívny vzhľad. Produkty tejto značky sa vyznačujú predovšetkým vynikajúcou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou. Fyzicky aktívni majitelia psov oceňujú možnosť využitia príslušenstva Hurtt ako pri prechádzkach, tak pri športe, ako je beh alebo dogtrekking.

Recenzie (0)

Napísať recenziu