Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Geib Crystal Gold Chunker 7" Curve - profesionálne jednostranné riediace tyčinky z japonskej nerezovej ocele, ohnuté, 20 zubov

INFO

234,00€
Bez DPH: 195,00€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Geib Crystal Gold Chunker 7" Curve - profesionálne jednostranné riediace tyčinky z japonskej nerezovej ocele, ohnuté, 20 zubov.

Geib Crystal Gold Chunker 7" Curve sú profesionálne jednostranné riedidlá určené pre najnáročnejších užívateľov, ktorí si cenia nielen kvalitu spracovania, ale aj štýl a eleganciu. Vyrobené z japonskej nerezovej ocele VG-10, ktorá sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou , vďaka ktorému stenčovacie panvice zaistia hladký a presný rez po dlhú dobu používania.Leštená, vysoko lesklá úprava v krásnej zlatej farbe a skrutka na nastavenie čepele s krištáľovým zdobením.Redidlá majú zahnutú čepeľ, ktorá je ideálne na modelovanie srsti do okrúhleho tvaru, napríklad 20 širokých zubov vám umožní degapovať viac vlasov jedným presným strihom Semi-konvexná metóda ostrenia poskytuje mimoriadnu ostrosť a všestrannosť použitia a zabraňuje skĺznutiu vlasov pri strihaní Ergonomický Semi-Offset (asymetrický ) rukoväť a vstavaná opierka prstov zaisťujú maximálne pohodlie pri práci a pohodlnú polohu ruky počas dlhých modelovacích sedení. Sú ideálne na úpravu väčšiny typov vlasov, vrátane hrubých a hustých srsti. Vhodné pre profesionálov, ktorí si cenia vybavenie najvyššej kvality. Balené v elegantnom puzdre s prírodnou jelenicou.

Vlastnosti Geib Crystal Gold Chunker 7" Curve:

vyrobené z vysoko kvalitnej japonskej ocele VG-10

elegantné, leštené, ukončené zlatou farbou

extrémne ostré polokonvexné čepele,

profilovaná a ergonomická rukoväť

skrutka na nastavenie prítlaku čepele zdobená kryštálmi

vstavaný hák zvyšuje komfort používania

ideálne pre presné rezanie, tieňovanie a konečnú úpravu.

veľkosť 7"

Účel Pravá ruka

Hmotnosť (netto) 73g

Počet zubov 20

Dĺžka bez háčika 18 cm

Dĺžka pracovnej časti 8,5 cm

Veľkosť otvoru na prst vľavo - 20 mm x 14,5 mm / vpravo - 18,5 mm x 16,5 mm.

O značke:

Geib je značka s viac ako 30-ročnými skúsenosťami vo výrobe profesionálnych nožníc na strihanie domácich zvierat. Edward M. Geib, Jr. (majiteľ spoločnosti), je priekopníkom vo výskume, vývoji a výrobe vysokokvalitných zariadení na úpravu a úpravu psov v USA. Svoje skúsenosti a znalosti získaval od najlepších odborníkov, z najväčších oceliarní a kovospracujúcich závodov na svete. Pán Geib kombinuje materiály a technológiu so svojimi znalosťami a skúsenosťami na výrobu nožníc najvyššej kvality. Všetky modely sú z času na čas aktualizované, aby vyhovovali meniacim sa potrebám dnešného trhu. Starostlivé a ručne vyrobené nožnice z nich robia jeden z najlepších nástrojov dostupných na trhu.

Recenzie (0)

Napísať recenziu