Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Brightener Shampoo - šampón zvýrazňujúci každú farbu srsti, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Brightener Shampoo - šampón zvýrazňujúci každú farbu srsti, koncentrát 1:4.

Profesionálny šampón odporúčaný pre biele aj farebné psy. Zvýrazňuje a zvýrazňuje prirodzenú farbu srsti vďaka optickým zjasňovačom a prírodným extraktom obsiahnutým v zložení, ktoré majú obrovský vplyv na tvorbu farebných pigmentov. Šampón Jean Peau Brightener neobsahuje škodlivé chemikálie ako parabény, fosfáty, ftaláty, DEA alebo syntetické farbivá. Srsť je po použití čistá, voňavá a krásne sa leskne. Získajú svoju prirodzenú farbu a vyzerajú zdravšie. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom srsť opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu