Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Coat Balsam - kondicionér zvyšujúci objem a tvrdosť psej srsti, koncentrát 1:4

INFO

16,80€
Bez DPH: 14,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Coat Balsam - kondicionér zvyšujúci objem a tvrdosť psej srsti, koncentrát 1:4.

Balzam špeciálne navrhnutý na obnovenie alebo udržanie správneho objemu srsti a zlepšenie prirodzenej, drsnej štruktúry srsti. Ideálne pre použitie s teriérmi, miniatúrnymi špicmi, pudlíkmi a pastierskymi psami. Bude fungovať aj pre krátkosrsté plemená, ako je nemecký ovčiak. Veľmi účinný, umožňuje dosiahnuť uspokojivé výsledky v krátkom čase. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

naneste zriedený kondicionér na čerstvo umyté, vlhku srsť. Počkajte niekoľko minút, potom župan opláchnite vlažnou vodou.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu