Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Coat Repair Conditioner - profesionálny kondicionér na regeneráciu pokožky a srsti, koncentrát 1:4

INFO

16,80€
Bez DPH: 14,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Coat Repair Conditioner - profesionálny kondicionér na regeneráciu pokožky a srsti, koncentrát 1:4.

Intenzívne vyživujúci a regeneračný kondicionér určený pre suchú a poškodenú srsť. Výrazne obnovuje vlasy, opravuje poškodenia, zjemňuje a hydratuje. Prináša úľavu suchej a podráždenej pokožke. Špeciálne vybraná zmes bylinných extraktov, rastlinných olejov a vitamínov pomáha prinavrátiť srsti zdravý vzhľad, lesk a výstavnú kondíciu. Odporúča sa pre dlhosrsté plemená, ktoré vyžadujú jemné zaťaženie srsti. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

naneste zriedený kondicionér na čerstvo umytu, vlhku srsť. Počkajte niekoľko minút, potom župan opláchnite vlažnou vodou. V prípade silne poškodenej srsti je možné kondicionér použiť neriedený.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu