Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Conditioning Shampoo - výživný šampón pre psov, s bylinnými extraktmi, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Conditioning Shampoo - výživný šampón pre psov, s bylinnými extraktmi, koncentrát 1:4.

Vysoko výživný šampón pre psov pre starostlivosť o všetky typy srsti, najmä o tú v zlom stave. Kombinácia unikátnej zmesi bylinných extraktov, rastlinných olejov a vitamínov umožňuje obnoviť optimálne zdravie pokožky a vlasov. Odporúča sa aj pre dlhé kabáty, od ktorých sa očakáva, že sa budú ľahko upravovať. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhku srsť s vlažnou vodou. Počkajte asi 2 minúty a potom srsť opláchnite. V prípade potreby je možné zopakovať.

Tip:

Šampón Jean Peau Conditioning Shampoo sa perfektne kombinuje s exkluzívnym kondicionérom Jean Peau Creme.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu