Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Creme Conditioner - hydratačný bezoplachový kondicionér s UV ochranou pre pokožku bez chĺpkov

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Creme Conditioner - hydratačný bezoplachový kondicionér s UV ochranou pre pokožku bez chĺpkov.

Krém vytvorený na ochranu a starostlivosť o nahú pokožku bez chĺpkov. Je mimoriadne jemný a citlivý, preto potrebuje špeciálnu starostlivosť. Jean Peau Creme ju hydratuje, vyhladzuje a chráni pred škodlivým UV žiarením. Odporúča sa tiež použiť ihneď po peelingu Jean Peau Scrub.

Použitie:

používajte na čistú a suchú pokožku. Krém naneste do dlane a krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. V prípade veľmi suchej pokožky môžete naniesť ďalšiu vrstvu.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu