Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Creme Exclusive - intenzívne hydratačný a regeneračný kondicionér pre všetky typy srsti, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Creme Exclusive - intenzívne hydratačný a regeneračný kondicionér pre všetky typy srsti, koncentrát 1:4.

Jean Peau Creme Exclusive je exkluzívny, extrémne krémový kondicionér so silným hydratačným a regeneračným účinkom. Nepostrádateľný pre starostlivosť o všetky typy srsti, najmä o dlhé. Prírodné oleje a rastlinné extrakty obsiahnuté v kompozícii prenikajú hlboko do srsti, hlboko ju obnovujú a hydratujú už od samotnej cibule. Creme Exclusive obnovuje matný lesk, lesk a vitalitu srsti. Koncentrovať 1:4.

Tip!

Kondicionér najlepšie funguje so šampónom Jean Peau Elegance, použitie oboch produktov vo vani zaručuje najlepšie výsledky.

Na veľmi suché vlasy môžete použiť tento kondicionér vo forme masky bez oplachovania. Stačí naniesť malé množstvo kondicionéru do dlane, rozotrieť a vmasírovať do srsti až po končeky.

Použitie:

naneste zriedený (alebo neriedený) kondicionér na čerstvo umytu srsť. Počkajte niekoľko minút, potom srsť opláchnite vlažnou vodou. Na každodennú starostlivosť, napríklad pri česaní, si môžete pripraviť bezoplachový kondicionér. Na tento účel by sa malo použiť vyššie riedenie, napríklad 1:8. Stupeň zriedenia závisí od individuálnej štruktúry vlasov. Zriedený kondicionér možno použiť na vlhku alebo suchu srsť.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných extraktov bylín, ktorý má správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu