Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Deep Clean Shampoo - hĺbkovo čistiaci šampón, ktorý odpudzuje hmyz a parazity, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Deep Clean Shampoo - hĺbkovo čistiaci šampón, ktorý odpudzuje hmyz a parazity, koncentrát 1:4.

Jean Peau Deep Clean Shampoo je profesionálny šampón na hĺbkové a dôkladné čistenie srsti od všetkých nečistôt. Vďaka prítomnosti prírodných extraktov a éterických olejov chráni zviera aj pred bodnutím hmyzom, ako sú blchy, kliešte alebo komáre. Jeho jedinečné, mimoriadne jemné zloženie umožňuje kúpanie zvierat od 5 týždňov veku. Hypoalergénne, bezpečné pre kožu a srsť, nesenzibilizujúce a nedráždivé. Priaznivo pôsobí na zlý stav kože zvierat, upokojuje svrbenie a podráždenie. Vhodné pre psov a mačky, bezpečné pre akýkoľvek typ a farbu srsti. Ideálne do kozmetického salónu, na prvé, základné umytie. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhké vlasy s vlažnou vodou. Počkajte asi 2-3 minúty a potom srsť opláchnite. Pre lepší účinok zopakujte.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu