Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Doodle Creme - profesionálny kondicionér pre husté a kučeravé vlasy, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Doodle Creme - profesionálny kondicionér pre husté a kučeravé vlasy, koncentrát 1:4.

Jean Peau Doodle Creme je profesionálny kondicionér pre psov s hustou, bohatou a kučeravou srsťou. Obsahuje výťažok z prírodných bylinných extraktov a olejov, ktoré dodávajú pokožke a srsti množstvo živín. Okrem toho má kondicionér aj antistatický účinok a výrazne uľahčuje rozčesávanie. Nenahraditeľný pre každodennú starostlivosť, vhodný pre každú farbu srsti. Koncentrovať 1:4

Použitie:

naneste zriedený (alebo nezriedený) kondicionér na vlhké, predtým šampónom umyté srsť nechajte niekoľko minút pôsobiť. Opláchnite vlažnou vodou.

Tip!

Najlepšie účinky sú viditeľné po použití šampónu Jean Peau Doodle Shampoo.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných extraktov bylín, ktorý má správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu