Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Doodle Shampoo - profesionálny šampón pre psov, ktorý zväčšuje objem a uľahčuje rozčesávanie koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Doodle Shampoo - profesionálny šampón pre psov, ktorý zväčšuje objem a uľahčuje rozčesávanie koncentrát 1:4.

Jean Peau Doodle Shampoo je profesionálny šampón pre psov s hustou, bohatou a kučeravou srsťou. Obsahuje výťažok z prírodných bylinných extraktov a olejov, ktoré dodávajú pokožke a srsti množstvo živín. Šampón navyše zväčšuje objem vlasov, pôsobí tiež antistaticky a výrazne uľahčuje rozčesávanie. Nenahraditeľný pre každodennú starostlivosť, vhodný pre každú farbu srsti. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhké vlasy s vlažnou vodou. Počkajte asi 2 minúty a potom plášť opláchnite. V prípade potreby je možné zopakovať.

Tip!

Najlepšie účinky sú viditeľné pri dodatočnom použití kondicionéru Jean Peau Doodle Creme.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných extraktov bylín, ktorý má správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu