Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Ear Care - emulzia pre starostlivosť o uši zvierat

INFO

20,40€
Bez DPH: 17,00€

Dostupné veľkosti

50ml
500ml
Množstvo

Jean Peau Ear Care - emulzia pre starostlivosť o uši zvierat.

Uši psov a mačiek sú veľmi citlivé a je dôležité ucho včas vyčistiť skôr, ako nečistoty, ušný maz a chlpy spôsobia problémy a infekcie. Preto je dôležité ich pravidelne čistiť. Zanedbanie tohto môže viesť k zápalu a dokonca k poškodeniu vnútorného ucha, čo spôsobuje veľa bolesti a môže skončiť hluchým! Ľahko použiteľná emulzia Jean Peau Ear Care vám pomôže rýchlo a pohodlne sa postarať o zdravé a čisté uši vášho domáceho maznáčika. Balenie má aplikátor, ktorý jednoducho dávkuje prípravok priamo do ucha zvieraťa. Vhodné aj pre mačky.

Použitie:

Na čistenie vonkajších nečistôt naneste emulziu na vatový tampón a utrite celé ucho. Ak chcete odstrániť vosk vo vnútri ucha, naneste niekoľko kvapiek tohto produktu dovnútra. Masírujte ucho a nechajte psa oklepať prebytok. Teraz môžete použiť vatovú tyčinku (najlepšie tú, ktorá je určená pre zvieratá) a zbaviť sa prebytočného vosku a nečistôt.

POZOR!

Nevkladajte tyčinku príliš ďaleko, aby ste nepoškodili bubienok.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu