Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Elegance Shampoo - profesionálny šampón pre dlhosrsté plemená s podsadou, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Elegance Shampoo - profesionálny šampón pre dlhosrsté plemená s podsadou, koncentrát 1:4.

Jean Peau Elegance Shampoo je mimoriadne výživný šampón pre psov s prírodnými rastlinnými výťažkami a mandľovým olejom. Odporúča sa najmä pre dlhosrsté plemená s podsadou, napr. Bernský salašnícky pes, leonberger, shetlandský ovčiak, novofundlandský pes, čau-čau, nemecký ovčiak atď. Výrazne uľahčuje rozčesávanie a zväčšuje objem srsti. Srsť je po použití hydratovaná, lesklá, viditeľne zdravšia a menej náchylná na zamotávanie. Nenahraditeľné pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Koncentrovať 1:4.

Tip:

Šampón Elegance dosahuje najlepšie výsledky s kondicionérom Creme Exclusive.

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhku srsť s vlažnou vodou. Počkajte asi 2 minúty a potom srsť opláchnite. V prípade potreby je možné operáciu zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných extraktov bylín, ktorý má správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu