Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Excellent Shampoo - profesionálny šampón s leskom a objemom, koncentrát 1:4

INFO

20,40€
Bez DPH: 17,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Excellent Shampoo - profesionálny šampón s leskom a objemom, koncentrát 1:4.

Komplexné zloženie šampónu Jean Peau Excellent dodáva srsti zväčšený objem, lesk a ľahkú starostlivosť. Vlasy sú po použití zreteľne nadvihnuté a plnšie, ľahko sa rozčesávajú a krásne sa lesknú. Okrem toho má tento šampón antistatický účinok (znižuje náchylnosť vlasov na statickú elektrinu). Je vhodný ako pre plemená s dlhou, hladkou a hodvábnou srsťou, tak aj pre drsnú. Ideálne pre výstavných psov, ktorí vyžadujú dokonalú srsť. Koncentrovať 1:4.

Tip:

Pre rýchlejšie a efektívnejšie obnovenie dokonalého vzhľadu srsti môžete skombinovať šampón Exellent s balzamovým balzamom Jean Peau.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom župan opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu