Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Eye Care 200ml + Baldecchi Absorbing Powder 90g - senzačná sada na odstránenie zafarbenia a škvŕn pod očami

INFO

19,80€
Bez DPH: 16,50€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Jean Peau Eye Care 200ml + Baldecchi Absorbing Powder 90g - senzačná sada na odstránenie zafarbenia a škvŕn pod očami.

Má váš maznáčik šmuhy spôsobené nadmerné slzenim? Alebo vás už nebaví tvrdohlavé zafarbenie srsti spôsobené močom alebo jedlom? Máme pre vás riešenie! Súprava pozostávajúca z absorbujúceho prášku Baldecchi a tekutiny Jean Peau efektívne vyrieši vaše problémy!

Jean Peau Eye Care je kvapalina na hygienu a starostlivosť o oči zvierat, ako aj na odstraňovanie zafarbenia a škvŕn. 100% prírodný, vďaka čomu každodenná starostlivosť nespôsobuje podráždenie a je neškodná pre jemné oči zvierat. Tento prípravok sa ľahko používa, pri pravidelnom používaní vám umožní dosiahnuť úžasné výsledky a zbaviť sa nepekných slzných stôp. Okrem toho pôsobí na prečistenie slzných ciest, čím pomáha dlhodobo udržať efekt čistých očí. Vďaka obsahu antioxidantov možno Jean Peau Eye Care použiť aj na iné oblasti postihnuté zafarbením, napríklad od slín alebo moču. Ideálne na použitie na bradu alebo labky. Vhodné pre psov a mačky. Podmienkou pre dosiahnutie najlepších výsledkov je systematické používanie tekutiny a každodenná starostlivosť. Čas na zbavenie sa zafarbenia závisí od množstva a intenzity škvŕn, môže to trvať aj niekoľko týždňov.

Použitie:

kvapnite 3-4 kvapky do každého oka každý deň. Okrem toho namočte vatový tampón alebo bavlnenú handričku do tekutého prípravku Jean Peau Eye Care a votrite prípravok na miesta postihnuté zafarbením. Srsť okolo očí je najlepšie vopred prečesať a zbaviť sa prebytočného sekrétu. V prípade menšieho zafarbenia nemusíte kvapkať očné kvapky.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Baldecchi Absorbing Powder je vhodný na všetky vlhké miesta na tele (pod očami, okolo úst a pod.) Škrob v ňom obsiahnutý viaže vlhkosť, povrchovo aktívne látky neutralizujú nevzhľadné farby. Kyselina boritá prítomná v kompozícii zabraňuje tvorbe červenej a hrdzavej farby na srsti. Prášok neobsahuje pšeničné proteíny, ktoré sa vlhkosťou môžu zmeniť na lepok. Ideálna kozmetika pre psov a mačky s bielou a svetlou srsťou, na ktorej sú obzvlášť viditeľné všetky škvrny a sfarbenie. Odporúča sa pre plemená ako: Maltézsky psík, Pudel, Bišónik, West, Shih-Tzu, perzská mačka atď.

Použitie:

Na vlhké a zafarbené miesta naneste Baldecchi Absorbing powder. Dôkladne vmasírujte, aby púder prenikol do vlasov, až po pokožku. Nechajte zaschnúť a potom odstráňte prebytočný prášok mäkkou kefkou alebo napríklad zubnou kefkou. Prášok je možné nechať na vlasoch až do ďalšieho kúpania. Púder jemne obaľuje vlasy a zabraňuje vstrebávaniu sĺz a vlhkosti.

O značke:

Kozmetika Baldechi sa v Taliansku vyrába už vyše dvadsať rokov. Známy a cenený vo svete mnohými chovateľmi a majiteľmi domácich zvierat. Vyrobené v súlade s prírodou, aby vyhovovali potrebám našich štvornohých priateľov. V ponuke sú známe absorbčné a bieliace prášky, šampóny, kondicionéry a ďalšie potrebné prípravky pre starostlivosť o zvieraciu srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu