Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Mineral Shampoo - profesionálny šampón pre plemená psov s tvrdou a hrubou srsťou, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Mineral Shampoo - profesionálny šampón pre plemená psov s tvrdou a hrubou srsťou, koncentrát 1:4.

Jean Peau Mineral Shampoo bol špeciálne vyvinutý pre psov s tvrdou a/alebo hrubou srsťou. Hypoalergénne, obsahuje prírodné rastlinné extrakty a minerály. Nealergické, skvelé pre alergikov a psov s citlivou pokožkou. Ideálne na použitie pred/po zastrihnutí. Dôkladne čistí vlasy, obnovuje ich prirodzenú štruktúru. Funguje to aj na mačky. Nenahraditeľný pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú primeranú tvrdosť a textúru srsti. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom župan opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné operáciu zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu