Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Miracle Coat Oil - výživný, prírodný olej na ochranu a regeneráciu

INFO

44,40€
Bez DPH: 37,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
Množstvo

Jean Peau Miracle Coat Oil - výživný, prírodný olej na ochranu a regeneráciu .

Jean Peau Miracle Coat Oil je vysoko výživný prírodný olej, ktorý opravuje a regeneruje poškodené srsť. Poskytuje tiež ochranu, ktorá je u plemien s dlhou srsťou mimoriadne dôležitá. Nevyhnutné pre starostlivosť o srsť medzi výstavami. Jeho jemná bezfarebná konzistencia je vhodná aj pre psov s bielou a svetlou srsťou. Nezanecháva žlté škvrny a sfarbenie. Pomáha pri rozčesávaní, hydratuje a navracia zdravý vzhľad. Zabraňuje lámavosti a lámavosti vlasov. Na župane môže zostať dlho.

Použitie:

Olej nastriekajte rovnomerne na srsť zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov a srsť rozčešte alebo naneste priamo na štetinovú kefu a rozčešte ako obvykle. Možno použiť na suché alebo mokré vlasy. Olej zmyte šampónom po niekoľkých hodinách alebo dňoch, v závislosti od vašich preferencií.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu