Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Puppy/Kitten Shampoo - extrémne jemný šampón pre šteňatá a mačiatka, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Puppy/Kitten Shampoo - extrémne jemný šampón pre šteňatá a mačiatka, koncentrát 1:4.

Extrémne jemné zloženie šampónu Jean Peau Puppy/Kitten Shampoo bolo vyvinuté pre všetky šteňatá a mačiatka, ktoré vyžadujú bezpečný produkt pre svoju starostlivosť. Šampón je taký jemný, možno použiť u zvierat od 5 dní veku! Je tiež skvelý pre všetkých psov/mačky s kožnými problémami, alergikov, ako aj dojčiace sučky. Má veľmi jemnú vôňu a neutrálne pH, ktoré nezaručuje podráždenie a zachováva prirodzenú ochrannú bariéru detskej pokožky. Pomáha udržiavať srsť šteniatok a mačiatok v optimálnom stave a poskytuje lesklú srsť. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom župan opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné operáciu zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu