Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Romance Shampoo - výživný šampón uľahčujúci rozčesávanie, nenahraditeľný pre dlhosrsté plemená, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Romance Shampoo - výživný šampón uľahčujúci rozčesávanie, nenahraditeľný pre dlhosrsté plemená, koncentrát 1:4.

Má váš pes problém so zamotanou srsťou? Extrémne výživný šampón Jean Peau Romance Shampoo obsahuje vybrané zložky, ktoré nielen zlepšia jeho stav, ale výrazne uľahčia aj rozčesávanie. Šampón Romance navyše dokonale vyčistí srsť od všetkých nečistôt a nečistôt, ako aj od zafarbenia, napríklad od moču. Skvele sa hodí pre plemená s bielou a svetlou srsťou, ako aj do strihacieho salónu na prvé, základné umytie. Po použití sú vlasy jemné, lesklé a menej náchylné na zamotávanie. Koncentrovať 1:4

Tip:

Jean Peau Romance Shampoo v kombinácii s Jean Peau Coat Repair kondicionérom poskytuje úžasný efekt dlhosrstým plemenám.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu