Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Scrub - hĺbkovo čistiaci a exfoliačný peeling, pre nahé plemená

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
Množstvo

Jean Peau Scrub - hĺbkovo čistiaci a exfoliačný peeling, pre nahé plemená.

Peeling Jean Peau Scrub odstraňuje nečistoty a odumreté bunky z vonkajšej vrstvy epidermis a stimuluje pokožku k produkcii nových buniek. Pri pravidelnom používaní je pokožka hladšia, pružnejšia a lepšie prekrvená. Vyčistená pleť je pripravená prijímať pleťové vody a krémy, ktorých zložky sa oveľa lepšie vstrebávajú. Po použití peelingu je najlepšie použiť kondicionér Jean Peau Creme, ktorý pleť hydratuje, vyhladzuje a chráni pred škodlivými UV lúčmi.

Pozor!

Používajte len na bezsrstú pokožku.

Použitie:

naneste peeling na ruku alebo špongiu, krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Chvíľu počkajte a potom zmyte vlažnou vodou.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu