Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Snowwhite Shampoo - profesionálny šampón pre bielu, svetlú a striebornú srsť, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Snowwhite Shampoo - profesionálny šampón pre bielu, svetlú a striebornú srsť, koncentrát 1:4.

Jean Peau Snowwhite Shampoo je profesionálny šampón určený pre všetkých psov a mačky s bielou, svetlou, striebornou alebo krémovou srsťou. Má silný hydratačný účinok, takže je ideálny pre plemená s dlhou srsťou, ako je maltézsky psík, jorkšírsky teriér, havanský psík, shi-tzu, lhasa apso, pudel (biely, sivý, strieborný). Obnovuje prirodzenú belosť a jas odevu a dodáva mu lesk. Prírodné, bezfarebné oleje prítomné v kompozícii vyživujú vlasy až po končeky. Koncentrovať 1:4

Tip:

V prípade veľmi suchej srsti sa odporúča pridať do šampónu malé množstvo Cristal Oil.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhké vlasy. Počkajte asi 2 minúty, potom srsť opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu