Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Special Conditioner - profesionálny kondicionér pre psov s čiernou a tmavou srsťou, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Special Conditioner - profesionálny kondicionér pre psov s čiernou a tmavou srsťou, koncentrát 1:4.

Profesionálny kondicionér s prírodnými zvýrazňovačmi pigmentu, ktorý prehlbuje a obnovuje prirodzene tmavú farbu srsti. V dôsledku rôznych vonkajších faktorov, ako je svetlo alebo slnko, srsť psov s čiernou a tmavou farbou vybledne. Vďaka špeciálnemu kondicionéru Jean Peau srsť opäť získa svoju pôvodnú, prirodzenú farbu a viditeľne stmavne. Prítomnosť prírodných olejov ovplyvňuje stav pokožky a vlasov. Po použití je srsť hydratovaná, ľahko sa rozčesáva a je viditeľne zdravšia. Kondicionér je možné použiť aj pre plemená s drsnou srsťou, ich prirodzená hrubá štruktúra sa vráti po cca 1-2 dňoch po aplikácii kondicionéra (neodporúča sa používať kondicionér tesne pred výstavou). Koncentrovať 1:4.

POZOR!

Používajte len na čierne a tmavé odtiene srsti.

Použitie:

naneste zriedený (alebo nezriedený) kondicionér na vlhké, predtým šampónom umytu srsť a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Opláchnite vlažnou vodou.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu